Bedava indir yukle

Adobe Photoshop

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Ver)
Loading...
Kullanım : Deneme Sürümü
Dil :
Dosya Boyutu : 68.367 KB
Güncelleme : 1 sene önce
İşletim Sistemi : Win8/Win7/Vista/2003 Server/WinXP/Win2000/win8.1/Win10
İndirme İşlemi Başlatılıyor..
İndirme başlamaz ise buraya tıklayın..

Adobe Photoshop

Adobe Systems tarafından geliştirilen bir program olan Adobe Photoshop, piksel taban yapısına sahip grafik ve fotoğraf işleme programıdır. Asıl güçlü tarafı piksel tabanlı imajlar üzerinde çalışmak olan bu program, vektörel grafiklerle çalışma imkânı da sunmaktadır.

Adobe Photoshop indir

Dünyada resim düzenleme ve tasarım programları arasında en çok kullanılan program olan Adobe Photoshop indirilme ve kurulma işlemleri ilk olarak 1987 yılında Michigan Üniversitesi tarafından kurulmuş ve kullanılmıştır.

Adobe Photoshop Kimler Tarafından Kullanılır?

Adobe Photoshop download edenler genel olarak bu programı mesleki amaçlı kullanacak kişilerdir. Fotoğraf stüdyoları, web tasarım stüdyoları, film sektörü ve reklam ajansları tarafından sıklıkla tercih edilen programlar arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Genel olarak profesyonel kullanıcılar tarafından tercih edilen bir program olan Adobe Photoshop, öğrenciler ve amatörler tarafından da kullanılan ve beğenilen bir programdır.

Adobe Photoshop Nerelerde Kullanılır?

Resimler üzerinde istenen her türlü değişikliği yapmak bu programla birlikte mümkündür. Fotoğraflar üzerinde olması istenmeyen yerlerin temizlenmesinde veya rötuşlanmasında, fotoğraf üzerine eklenmesi istenen figürleri eklemekte, fotoğraftaki renklerin değişmesi işlemlerinde kullanılabilen Adobe Photoshop download etme işlemi sırasında pek çok yan uygulama da indirilmekte ve bu yan uygulamalar program üzerinde büyük gelişmeler meydana getirmektedir.

Grafik ajansları kartvizit ve broşür tasarlama işlemlerinde de bu programı kullanmaktadır. Web sitelerin tasarımlarında da bu program ileri seviyede tercih edilen ve kullanılan programların başında yer almaktadır.

Adobe Photoshop Nasıl Öğrenilir?

Bu programı öğrenebilmek için pek çok kitap ve internet sitesi bulunmaktadır. Üniversitelerdeki bazı bölümlerde mesleki ders olarak da öğretilen Adobe Photoshop, özel kurslarda da öğretilmektedir. Bu konuyla ilgili pek çok görsel eğitim seti de bulunmakla birlikte lisanslı Adobe Photoshop indirmek ücret karşılığında yapılacak bir işlemdir.

Programın Ekran Görüntüsü

Adobe Photoshop download

Popüler Resim ve Grafik Dosyaları

Son Yorumlar
  • damla guven: Slm mrb ben izmirdn damla...
  • indir: Mustafa nasıl yardımcı olabiliriz sorun nedir?...
  • mustafa: WWW Microsoft Silverlight programı yukleyemedim yardım ederm...
  • Kara Çiftçi: Program bir harika. Fakat türkçe bir kullanım kitapçığı da o...
  • yiniym bakalim iyidir herha: Cemal yildiz 10.01.1965 yasadigi yer izmir...
indir zip
>Yorum Yaz