Bedava indir yukle

Free YouTube Download

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Ver)
Loading...
Kullanım : Ücretsiz
Dil :
Dosya Boyutu : 33.34 MB
Üretici : DVDVideoSoft
Güncelleme : 1 sene önce
İşletim Sistemi : Win8/Win7/Vista/WinXP/win8.1/Win10
İndirme İşlemi Başlatılıyor..
İndirme başlamaz ise buraya tıklayın..

Free YouTube Download

Türkçeye çevrilmiş adı ile “ücretsiz YouTube indirme” olarak bilinen Free YouTube download indirilmesi en çok tercih edilen programlardan biridir. Bu program dünyanın en büyük video paylaşım sitesi olan YouTube’dan bilgisayar veya laptoplara kolayca video indirilmesine yarayan bir programdır.

indirme

Free YouTube Download Nasıl Kullanılır?

Free YouTube download çok fazla özellik gerektirmeyen, kullanılması oldukça kolay ve ücretsiz bir programdır. Oldukça işlevsel olan bu program YouTube’dan seçilen videolar istenilen kalite ve formatta bilgisayar üzerine indirilmektedir. YouTube’dan indirilecek bu videolar kullanıcıya veya kanala ait videolar olabildiği gibi tüm bir çalma listesi de tek bir tuşa basılarak indirilebilmektedir.

Free YouTube download indirilip de bilgisayara kurulmasının ardından yapılması gereken işlemler oldukça basittir. Program bilgisayara kurulduktan sonra ekrana kolay ve anlaşılır bir arayüz çıkmaktadır. Zaten bu arayüze bakıldığında ne yapılması gerektiği kolayca anlaşılmaktadır. Bu ekran açıldığı zaman indirilmek istenen videonun linki YouTube sayfasından kopyalanır ve ekran üzerinde yazan yere yapıştırılır. Daha sonra ekranın alt sayfasındaki seçeneklerden yapılmak istenilen işlem seçilir ve indir tuşuna basılır. İnternetin hızına göre değişecek bir sürede bu video dosyası bilgisayar üzerine indirilir.

Free YouTube Download Özellikleri Nelerdir?

Free YouTube download programının en sevilen özelliklerinden bir tanesi YouTube’da oluşturulmuş çalma listelerindeki videoların tümünü tek tuşla indirebilmesidir. Aynı zamanda tek bir kullanıcıya ait tüm videolarda tek tuşla indirilebilmektedir. Herhangi bir YouTube kanalına ait tüm videolar da indirilebildiği gibi, kullanıcının favorilerine eklediği tüm videolar da bilgisayara indirilebilmektedir.

Programın özelliklerinden bir diğeri de video kalitesini ayarlama seçeneğinin programda yer alıyor olmasıdır. Aynı zamanda YouTube download programı indirme geçmişini kaydetme özelliğine de sahiptir.

Video indirilmek üzere panoya kopyalandığı zaman videoya ait küçük resim bulundurması da programın avantajlı özelliklerinden biridir. Böylece doğru dosyanın indirilebildiğinden emin olunmaktadır.

Programın Ekran Görüntüsü

Free YouTube Download  youtube video

Popüler Ses Video Dosyaları

indir zip
>Yorum Yaz