Viber Android

Viber Android

Viber indir, sesli ve görüntülü konuşabilmek için Viber Android APK indirip sevdiklerinize bedava mesaj gönder, sesli arama ve görüntülü sohbet et. Viber, dünya...

Viber indir, sesli ve görüntülü konuşabilmek için Viber Android APK indirip sevdiklerinize bedava mesaj gönder, sesli arama ve görüntülü sohbet et.

Viber, dünya üzerindeki herkesin birbirleriyle iletişim kurmasına imkân veren, dünya üzerinde 600 milyondan fazla kullanıcıya ulaşmış olan program Viber, Wifi ve 3G kullanarak ücretsiz mesajlaşmayı ve aramayı sağlayan bir uygulamadır.

Anlık sohbet ve mesajlaşma uygulamasını Android APK indiren kullanıcılar HD görüntülü arama yapabilmekte ve kaydedilen videoları ve sesleri gönderme ve alma işlemini gerçekleştirebilmektedir. Android işletim sistemi ile uyumlu olan Viber Android yükleme işlemi Play Storelar ve App Storelardan gerçekleştirilebilmektedir.

Viber Anlık Mesajlaşma Uygulaması Özellikleri

Anlık mesajlaşma ve görüntülü sohbet uygulaması içerisinde bulunan senkronizasyon sayesinde Viber uygulamasına sahip olan kullanıcılar bilinmekte ve mesajlaşma ve arama işlemi bu kişiler arasında sorunsuzca yapılabilmektedir.

Viber Messenger içerisinde yer alan çıkartma mağazalarından animasyonlu çıkartmalar ve emojiler bulmak mümkündür. Bu çıkartmalar sınıflandırılabildiği gibi aynı zamanda Viber Messenger kişileri arasında paylaşılabilmektedir. Kişi rehberiyle tam bir entegrasyon sağlayan Viber uygulaması aynı zamanda çok kolayca kullanılabilen basit bir uygulamadır.

200 kişilik katılımcıya kadar kişilerden oluşan gruplar oluşturulabilir, bu gruplar arasında mesajlaşma işlemi gerçekleştirilebilir, aynı zamanda grup yöneticisi olarak bilgiler düzenlenip, gruba alınacak kişiler değiştirilebilir.

Viber Android APK içerisinde bulunan oyunlar oynanabilir ve bu sayede eğlenceli vakit geçirilebilir.Anlık bildirimler sayesinde Viber uygulaması o an kapalı olsa ya da internet bağlantı sağlanmamış olsa bile mesaj ve aramalar saklanır ve internet bağlantısı sağlandığı takdirde bildirimler Android cihaza gelir.

Tamamen ücretsiz olan Viber Messenger anlık mesajlaşma ve görüntülü sohbet uygulaması, hiçbir reklama da izin vermemektedir. Uygulama indirildiği her ülkeye özel bir dil uygulaması içermektedir.

Viber Android APK indir

Viber Android APK uygulamasının yetenekleri arasında fotoğraf, video, dosya alışverişi yapabilmenin yanı sıra, ses kaydı ve konum gönderebilme de yer almaktadır. Üstelik bu gönderilen fotoğraflar ve videolar HD kalitesinde olmakta ve bu da uygulamanın kalitesine kalite katabilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *