Hello Neighbor

Hello Neighbor

Hello Neighbor APK indir, gizlilik esaslı heyecan verici bir korku oyunu olan Hello Neighbor ücretsiz indirip komşunuzun bodrum katında ne sakladığını ortaya çıkarmaya...

Hello Neighbor APK indir, gizlilik esaslı heyecan verici bir korku oyunu olan Hello Neighbor ücretsiz indirip komşunuzun bodrum katında ne sakladığını ortaya çıkarmaya çalışıyorsunuz.

Hello Neighbor, Android cihazlarda oynanabilecek ilgi çekici aksiyon oyunlarından birisidir. Bu zamana kadar 10 milyonun üzerinde kişi tarafından oynanan oyunun hikayesi, komşusunun bodrumunda bir sır sakladığını düşünen bir adamın yapabileceklerini konu almaktadır.

Hello Neighbor oyunu özellikleri

Oyunu cihazınıza ücretsiz yükleyebilmek için yalnızca 50 MB boş yere ihtiyacınız vardır. Gereksiz yere hafızanızı doldurmayacak olan oyun, cihazınızda ısınmaya ya da donmalara neden olmaz. Akıcı bir şekilde oyun oynamanız mümkündür. İhtiyaç duyacağınız Hello Neighbor APK oyununda Android sürümü ise 7.0’dır.

Oyunun apk dosyasını saniyeler içerisinde indirebilir ve açabilirsiniz. Ekrandaki yönlendirmeleri takip ederek yüklemeyi tamamladıktan sonra oyuna başlamanız mümkündür. İlerlemeli olarak devam eden Hello Neighbor ücretsiz oyunu için bir üyelik oluşturmanıza gerek yoktur. Oyun ücretsiz şekilde oynanabilmekle birlikte dilerseniz oyun içi alımlar da yapabilirsiniz.

İnternet olmadığında da oynayabileceğiniz Hello Neighbor korku oyununda gerçek kişiler bulunmaz ve yapay zekaya karşı savaş verirsiniz. Komşunun evine girdikten sonra ipuçlarını takip ederek büyük sırrı bulmalısınız. Ancak unutmamalısınız ki işiniz sandığınız kadar kolay olmayacak ve komşunuz sizi engellemek için elinden geleni yapacaktır.

Hello Neighbor ücretsiz apk indir

Oyunun temel amacı komşunuza yakalanmadan evine giriyor ve evin için yerinizi belli etmeden kapıları açıp bodrum katına girmeye çalışıyorsunuz. Heyecan verici korku oyunu Hello Neighbor APK dosyasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirip oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar
  1. emre

    ne oyun ama ücretsiz indirdim hello neighbor apk dosyası çalışıyor sizlerde indirebilirsiniz

    • indir

      Hello Neighbor oyunu Android APK dosyası olmakla birlikte, hem iOS hemde Windows cihazlara indirilip oynanabilmektedir.