KineMaster İndiriliyor!

Program indiriliyor, Otomatik başlamadıysa tıklayarak indirmeye başlayabilirsiniz.

KineMaster

KineMaster

KineMaster APK indir, video düzenleyici uygulaması olan KineMaster Android indirip video kaydetme, hızlandırma, kırpma ya da etkileyici ses ve video efektleri, resimleri ve...

KineMaster APK indir, video düzenleyici uygulaması olan KineMaster Android indirip video kaydetme, hızlandırma, kırpma ya da etkileyici ses ve video efektleri, resimleri ve metinleri birleştirme yapmaktadır.

KineMaster, bir video düzenleme uygulaması olup milyonlarca kişi tarafından kullanılmaktadır. KineMaster APK indirip Android işletim sistemli telefon ve tabletlerde kullanabileceğiniz uygulama sayesinde videolarınız üzerinde eğlenceli editlemeler yapabilirsiniz.

KineMaster uygulaması özellikleri

Uygulamayı kullanabilmek için KineMaster APK dosyasını indirerek kolaylıkla kurulumunu tamamlayabilirsiniz. Daha sonra bir üyelik oluşturmanıza gerek kalmaksızın ücretsiz özelliklerden faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Projeleri al butonu aracılığıyla hazırladığınız videoları kaydedebilir ve üzerinde tekrar değişiklikler yapabilirsiniz. Ayrıca projelerinizi içeri ve dışarı aktararak işlemlerinize farklı cihazlar üzerinden devam etmeniz de mümkün olacaktır.

Uygulamaya yükleyeceğiniz video dosyasını istediğiniz bölümlerden kırpabilir ve farklı içeriklerle birleştirebilirsiniz. Ayrıca videoların üzerine simge ile yazı ekleyebileceğiniz gibi çeşitli ses dosyaları kullanarak da renklendirebilirsiniz.

Oldukça zengin seçeneklere sahip olan KineMaster video düzenleyici uygulamasında 2500’ün üzerinde efekt mevcuttur. Ayrıca videolarınızı yavaşlatma, hızlandırma ya da geriden ileriye oynatma yapmanız mümkündür.

KineMaster video düzenleyici Android uygulamaları kategorisinde bulunmaktadır. KineMaster ile videonun renklerini değiştirmek için renk filtrelerinden faydalanabilirsiniz. Var olan sesleri değiştirerek kalitesini arttırabilirsiniz. Ayrıca hazırlamış olduğunuz videoları farklı çözünürlüklerde kaydetmeniz de mümkündür. Üstelik videolarınızı tek tık ile sosyal medya hesaplarınızda paylaşmanız da mümkündür.

KineMaster android apk indir

KineMaster ile videoları, resimleri, çıkartmaları, özel efektleri, metinleri ve daha fazlasını birleştirin ve düzenlemenin yanı sıra 2.500’den fazla indirilebilir geçiş, efekt, video ve resim, çıkartma, yazı tipi ve animasyonları yer almaktadır. KineMaster APK dosyasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirip video düzenleyici uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz.