Radyo Eksen

Radyo Eksen

  Radyo eksen android apk indir, radyo eksen android radyo uygulaması ile 96.2 frekansı ile bağlanıp en popüler sanatçıların şarkılarını hızlı bir şekilde...

 

Radyo eksen android apk indir, radyo eksen android radyo uygulaması ile 96.2 frekansı ile bağlanıp en popüler sanatçıların şarkılarını hızlı bir şekilde dinleyebilirsiniz.

Radyo Eksen uygulaması Radyo Eksen kanalının android uygulaması olup keyifli bir şekilde kanalı dinlemenizi sağlar. 20 yıldır yayın hayatına devam eden ve en iyi radyo kanallarından birisi olan, 96.2 frekansından yayın yapan kanalı internetten stabil şekilde dinlemek için uygulamasından faydalanabilirsiniz.

Radyo Eksen android Apk uygulaması son derece basit ve kullanışlı olup giriş yaptıktan sonra kanalı dinle ya da durdur seçeneğine dokunarak kanalı açıp kapatabilirsiniz. Radyo Eksen android apk radyo dinleme uygulaması içerisinde ana ekranda bulunan paylaşım butonları sayesinde sosyal medyada paylaşabilir ya da kanal yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Birbirinden başarılı programcılar ile dikkat çeken kanal 24 saat boyunca kesintisiz yayın yapmaktadır. Ağırlıklı olarak yabancı pop yayını yapan kanal günün farklı saatlerinde değişik programlara ev sahipliği yapar.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *