Radyo Eksen

Radyo Eksen

Radyo eksen android apk indir, radyo eksen android radyo uygulaması ile 96.2 frekansı ile bağlanıp en popüler sanatçıların şarkılarını dinleyebilirsiniz. Radyo Eksen uygulaması Radyo Eksen...

Radyo eksen android apk indir, radyo eksen android radyo uygulaması ile 96.2 frekansı ile bağlanıp en popüler sanatçıların şarkılarını dinleyebilirsiniz.

Radyo Eksen uygulaması Radyo Eksen kanalının android radyo dinleme uygulaması olup keyifli bir şekilde kanalı dinlemenizi sağlar. 20 yıldır yayın hayatına devam eden ve en iyi radyo kanallarından birisi olan, 96.2 frekansından yayın yapan kanalı internetten stabil şekilde dinlemek için uygulamasından faydalanabilirsiniz.

Radyo Eksen Android APK indir

Radyo Eksen android Apk uygulaması son derece basit ve kullanışlı olup giriş yaptıktan sonra kanalı dinle ya da durdur seçeneğine dokunarak kanalı açıp kapatabilirsiniz. Radyo Eksen apk android radyo dinleme uygulaması içerisinde ana ekranda bulunan paylaşım butonları sayesinde sosyal medyada paylaşabilir ya da kanal yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Canlı radyo dinleme uygulaması Radyo Eksen birbirinden başarılı programcılar ile dikkat çeken kanal 24 saat boyunca kesintisiz yayın yapmaktadır. Ağırlıklı olarak yabancı pop yayını yapan kanal günün farklı saatlerinde değişik programlara ev sahipliği yapar. En dinlenilen hit yabancı pop şarkıları dinleyebilirsiniz.

Radyo eksen android indir

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *