Shadow Fight 3

Shadow Fight 3

Shadow Fight 3 APK indir, Android RPG dövüş oyunu kategorisinde kendisine yer bulan oyunlardan birisidir. Shadow Fight serisinin üçüncü oyunu olup Kıbrıs’ta geliştirilmiştir....

Shadow Fight 3 APK indir, Android RPG dövüş oyunu kategorisinde kendisine yer bulan oyunlardan birisidir. Shadow Fight serisinin üçüncü oyunu olup Kıbrıs’ta geliştirilmiştir.

Shadow Fight 3 – RPG dövüş oyunu Özellikleri

Shadow Fight 3 dövüş oyununda, en iyisi olmayı başarırsanız kötülerin oyunlarına son vermeniz mümkün olacaktır. Ancak bunun için yalnızca en iyi dövüşçü olmanız yeterli olacaktır. Ayrıca zırhlarınız ve silahlarınız da bir o kadar güçlü olacaktır.

Üç savaş klanı arasında sürecek olan bu oyunda klanlardan dilediğinize dahil olma imkânınız bulunmaktadır. Shadow Fight 3, serinin önceki oyunlarına kıyasla daha kaliteli görüntülere sahiptir. 3D görüntülerle zenginleştirilmesi sayesinde oyunun gerçekçiliği artmıştır.

Kahramanınızı seçtikten sonra onu dilediğiniz kostümlerle zenginleştirebilirsiniz. Dövüş oyununda kendinize özel dövüş stilini seçtikten sonra hikâyenin akışı üzerinde doğrudan etkili olacaksınız. Savaşlarda rakibini yendikten sonra onun ekipmanlarını toplamız ve böylece kendinizi geliştirmeniz mümkündür.

Shadow Fight 3 APK indir

Shadow Fight 3 Android APK oyunu sık sık yeni güncellemeler alan oyunu cihazınıza yüklemek için 115 MB boyutunda boş alana ihtiyacınız bulunur. Dünyada 100 milyondan daha fazla yüklenmiş oyun için ihtiyaç duyacağınız minimum Shadow Fight 3 APK Android sürümü ise 4,4 olarak belirlenmiştir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *