101 Okey İnternetsiz
101 Okey İnternetsiz

101 Okey İnternetsiz

101 Okey – İnternetsiz APK indir, bedava ve internetsiz oynayabileceğiniz 101 okey internetsiz Android oyunu HD kalitede grafikleriyle donmadan güçlü yapay zekaya karşı...

101 Okey – İnternetsiz APK indir, bedava ve internetsiz oynayabileceğiniz 101 okey internetsiz Android oyunu HD kalitede grafikleriyle donmadan güçlü yapay zekaya karşı oynayabilirsiniz.

101 Okey – İnternetsiz, Wifi ya da mobil bağlantınız olmadığında da oynayabileceğiniz bir Android okey oyunudur. Oyunu indirdikten sonra adımları takip ederek dakikalar içerisinde kurulumu tamamlayabilirsiniz.

101 Okey – İnternetsiz Oyunu Özellikleri

Oyunun internetsiz oynanabiliyor olması nerede olduğunuz önemli olmaksızın canınız istediği zaman okey oynayabilmenizi mümkün kılar. İnternetsiz 101 Android oyunu yükledikten sonra doğrudan oyuna başlayabilirsiniz. Okeyin 101 versiyonunu yapay zekaya karşı oynayabileceğiniz bu uygulamada çeşitli seviyeler bulur.

101 Okey – İnternetsiz Android Oyununa en basit seviyede başlarsınız ve her başarıyla tamamladığınız seviye sonrasında yeni seviyeye geçiş yaparsınız. Her gün oyuna girdiğiniz takdirde çip kazanmanız mümkün olacaktır.

Yüksek kalitedeki grafikleri ve ses efektleri ile ön plana çıkan 101 Okey – İnternetsiz Android oyununda çanakları kırdıkça altınları kazanırsınız.

101 Okey – İnternetsiz Android APK oyununu katlamalı ya da katlamasız ayarında oynayabilirsiniz. Oyuna girdiğinizde istediğiniz arka planı seçebilirsiniz. Ayrıca zamanınız olmaz ve oyunu yarım bırakıp çıkarsanız geri döndüğünüzde kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Üstelik bu oyunda ünlülerle de eşleyebilirsiniz.

101 Okey – İnternetsiz APK indir

101 Okey – İnternetsiz oyunu için cihazınızda 20 MB boyutunda yer alması ve Android sürümünüzün en az 4.4 olması yeterlidir. 101 Okey – İnternetsiz Android APK indirip ücretsiz ve internetsiz ortamlarda 101 okey internetsiz Apk oyununu doyasıya oynayabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *