101 Okey Vip (Apk) indir
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciZiipin Network Co., Ltd
  • DilTürkçe
  • Boyut64.4M
  • Versiyon1.135.0
101 Okey Vip (Apk) indir

101 Okey Vip (Apk) indir

101 Okey Vip (APK) Android oyun indir, katlamalı, katlamasız, çoklu el ve eşli oynanabilen 101 okey oyunudur. Online mesajlaş çip kazan ve sesli...

101 Okey Vip (APK) Android oyun indir, katlamalı, katlamasız, çoklu el ve eşli oynanabilen 101 okey oyunudur. Online mesajlaş çip kazan ve sesli sohbet et.

101 Okey Vip APK Android oyunu çeşitli oyun modlarında oynayarak bedava çip kazanarak ilerleyebilirsiniz. Oyun içerisinde 101 okey masası açarak arkadaşlarınla oynayabilirsiniz.

101 Okey Vip Oyunu Nasıl Oynanır?

Oyuna girişi Facebook yada misafir girişi iler gerçekleştirerek başlayabilirsiniz. Çok acayip eğlenceli oyun görevlerini tamamlayarak bedava çip kazanabilirsiniz. 101 Okey Vip APK Android oyunu oyna, sohbet et ve oyun arkadaşları edin. Haftalık sıralamada ilk sıralarda yerini alabilmek için en çok oynayan ve en çok kazanan sen ol.

101 Okey Vip APK oyununda arkadaşlarınla sesli sohbet edebilir ve sesli mesajlar gönderebilirsin. Ücretsiz günlük bonuslar kazanmak için görevleri tamamla ve ödül çarkını çevirerek ücretsiz oyun çipleri kazanabilirsiniz. Bedava oyun çipleri yanı sıra 101 Okey Vip yüzlerce farklı ödüllerde dağıtmaktadır. Daha gerçekci bir 101 okey oyunu deneyimi sunmaktadır.

101 Okey Vip APK Android indir

Facebook kullanan arkadaşlarınla ve diğerleriyle gerçek zamanlı, katlamalı, katlamasız, eşli, çok elli ve diğer 101 okey çeşitlerini ücretsiz oynama imkanı sunmaktadır. 101 Okey Vip APK Android oyun bununla kalmayıp metin mesajları, sesli mesajlar ve sesli sohbetleri online yapabilme imkanı sunar. Sende gel ve eğlenceli bol çip kazanmalı bu oyunu oyna.

101 Okey Vip Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.badambiz.okeyYuzbir&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *