101 Okey Yalla indir
101 Okey Yalla indir

101 Okey Yalla indir

101 Okey Yalla APK indir, Android masa oyunudur. 101 Okey Yalla oyunu online sesli sohbet, yeni arkadaşlar edinebilir ve klasik ücretsiz 101 okey oyunudur. 101...

101 Okey Yalla APK indir, Android masa oyunudur. 101 Okey Yalla oyunu online sesli sohbet, yeni arkadaşlar edinebilir ve klasik ücretsiz 101 okey oyunudur.

101 Okey Yalla APK indir ve Android Oyun Oynanışı

Gerçek hayatta olduğu gibi arkadaşlarınızla online 101 okey oyununu oynayabilirsiniz. 101 Okey Yalla APK Android oyunu arkadaşlarınızla, tüm dünya ile yada ailenizle oynayabilirsiniz. Oynarken sesli sohbeti online yapabilirsiniz.

101 okey oynarken dünyanin her yerinden katılan oyuncularla sesli sohbet edebilirsiniz. Yeni arkadaşlarla tanışabilir ve okeyin tadını online çıkartabilirsiniz. Klasik online 101 okey oyunu içerisinde farklı oyuncular yada kendi arkadaşlarınızla masa kurabilirsiniz.

Okey oyunu içerisinde çeşitli oyun modlarıda bulunmaktadır. Türkiye’deki en popüler çok oyunculu 101 okey modu standart modu açarak oynanabilir. Turbo mod ile hızlı bir şekilde altın kasmak içindir. Sıralamaya katılarak tüm oyunculara karşı büyük ödüller kazanın. 101 Okey Yalla APK Android online oyunu APK oyun dosyası Android telefon ve tabletlere ücretsiz indirilebilir.

101 Okey Yalla Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.yalla.okey101yalla&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *