1Mobile Market APK indir
  • Ücretsiz
  • Geliştirici1Mobile
  • DilTürkçe
  • Boyut2.67 MB
  • Versiyon3.9.5

1Mobile Market APK indir

1Mobile Market APK, android telefonlarınıza Google Play Store mağazasından daha çok popüler android uygulamaları bulabileceğiniz ücretsiz android uygulama mağazasıdır. Aradığınız android uygulamalarında daha iyi sonuçlar...

1Mobile Market APK, android telefonlarınıza Google Play Store mağazasından daha çok popüler android uygulamaları bulabileceğiniz ücretsiz android uygulama mağazasıdır. Aradığınız android uygulamalarında daha iyi sonuçlar için Google Play veya Yandex Market uygulamarı bulunsada 1Mobile market sizin ihtiyaçlarınıza göre uygulama belirleyebiliyor.

Önceden android cihazınıza yüklediğiniz mobil oyun ve uygulamaların algoritmasını çıkarıp cihazınıza ihtiyacınıza göre veya sevebileceğiniz ücretsiz mobil uygulamaları çıkartıyor. 1Mobile Market Android Uygulama Mağazası 1Mobile APK indir yaparak ücretsiz olarak tüm android telefon kullanıcıları kolaylıkla kullanabilirler.

Sol tarafta bulunan kategoriler kısmında android oyun ve uygulama kategorilerine size uygun başlıklar altına girerek popüler android uygulamaları bulabilirsiniz. Ayarlar menüsü yine sol tarafta bulunuyor buradan kişisel ayarlar yapabilirsiniz. 1Mobile Market android uygulama marketi içerisinde bulunan uygulamaların ekran görüntüleri, açıklamaları ve yükleme butonlarını görebilirsiniz. Seveceğiniz ve Dünya üzerinde en çok indirilme ve kullanıma sahip olan uygulamaları sizlerle ücretsiz paylaşarak apk sürümlerini indirmeniz de yardımcı olur.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *