Acımasız Gangsterler 3D indir
Acımasız Gangsterler 3D indir

Acımasız Gangsterler 3D indir

Acımasız Gangsterler 3D APK indir, Android yüksek simülasyonlu 3B şehir temasıyla oynayın. Acımasız Gangsterler 3 boyutlu oyunda 4 şehir ve 6 görev vardır. Acımasız Gangsterler...

Acımasız Gangsterler 3D APK indir, Android yüksek simülasyonlu 3B şehir temasıyla oynayın. Acımasız Gangsterler 3 boyutlu oyunda 4 şehir ve 6 görev vardır.

Acımasız Gangsterler 3D APK bilinen oyunların dışında bir oyundur. Bu oyun içerisinde sakin bir şehir bulunur. Ardından şehirde yaşanan olaylardan dolayı tamamen suç şehrine döner. Şehrin kötülüğü de oyuncuya bulaşmaktadır. Oyuncu ise şehirde hayatta kalabilmek için bir çetenin başına geçer ve gangster olur. Bu oyun Google Play Store üzerinden Android telefonlarına indirilebilen bir oyundur.

Acımasız Gangsterler 3D APK indir ve Özellikleri

Acımasız Gangsterler 3D APK Android içerisinde azılı bir suçlu ya da sıradan bir vatandaş olma özellikleri bulunmaktadır. Kişiler kendilerine en uygun olan karakteri seçer. Bu iki seçeneğe yönelik olarak da çeşitli görevler verilmektedir. Sıradan bir vatandaş olma seçeneğini seçen kişiler de bu şehirde hayatta kalabilmek için bir süre sonra mecburen acımasız bir çete lideri olacaktır. Baştan beri mafya görevleri yerine getirilmeli, insanlar dövülmeli, araba çalmalıdır. Oyuncunun oyun içerisindeki tek büyük amacı ise en büyük mafya olmaktadır. Yasadışı tüm eylemler yapılmalıdır ve karakterin peşine düşen polisler kaçınmalıdır. Bu şekilde tüm şehre adını duyuracak bir gangster olunur.

Acımasız Gangsterler 3D Oyun Görevleri

Gerçek bir özgürlük sunan oyunda 6 farklı türde görevler bulunmaktadır. Bu görevler arasında kavga, araba sürme, yıldızları toplama ve güçlü dünmanları zorlu görevleri tamamlama görevleri yer almaktadır. Acımasız Gangsterler 3D APK Android oyununda 10’dan fazla silah, 5 araba, 4 şehir haritası ve 6 farklı görev bulunmaktadır. Acımasız Gangsterler 3D APK oyun dosyası Android telefon ve tabletlere ücretsiz indirilebilir.

Acımasız Gangsterler 3D Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.wordsmobile.grandfightgangsters&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *