Adım Para Adım At Kazan indir
Adım Para Adım At Kazan indir

Adım Para Adım At Kazan indir

Adım Para – Adım At Kazan APK indir, Android için spor uygulaması ile adımlarınla adım atarak para kazan. Adım sayılarını paraya dönüştürebilirsiniz. Adım Para Adım...

Adım Para – Adım At Kazan APK indir, Android için spor uygulaması ile adımlarınla adım atarak para kazan. Adım sayılarını paraya dönüştürebilirsiniz.

Adım Para Adım At Kazan APK Android sağlık kategorisinde bulunan bir tür adımlarınla para kazanabileceğin uygulamadır. Adım Para uygulamasını mobil cihaz ve akıllı saatlerdeki adım sayma teknolojisini kullanabilirler.

Adım Para – Adım At Kazan APK indir ve Nasıl Kullanılır?

Bu Adım Para – Adım At Kazan uygulaması ile adımlarını Adım Para’ya dönüştür ve uygulama için mağazadan adım paralarını kullanarak dilediğin ürünü satın al. Bonuslarını kullanarak para kazanmayı artır ve bonusları kullan adım para kazanımlarınızı artır.

AdımPara ile hem adım say hemde adım atarak para kazan. Adım Para Adım At Kazan APK Android uygulaması içerisinde arkadaşlarını takip edebilir ve yürüyüş etkinlikleri oluşturabilirsiniz. Arkadaşlarınla adım at para kazan ve motive ol.

Hareket ederek para kazanabileceğiniz Adım Para – Adım At Kazan APK Android uygulaması ile yeni nesil padometre ile adımlarını saydır ve paraya çevir. Sağlıklı bir dünya için yürüyüş yap. Android telefon ve tabletlerinize yada akıllı saatlere indirilebilir.

Adım Para Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.omicron.adimpara&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar
 1. adimliyorum

  adım at para kazan uygulaması ile adım atıyorum para kazanıyorum evin içinde bile telefonu yanımdan ayırmıyorum adımlarımı para dönüştürüp çeşitli hediyeler alabiliyorsunuz güzel düşünülmüş bir uygulama apk dosyasını indirvip.com’dan buldum teşekkür ederim

 2. ayca

  Adım at para kazan uygulamasını APK dosyasını Android cihazım için arıyordum buldum ve indirdim çok teşekkürler indirvip.com ekibi

  • indir

   Adım atarak para kazanıyorsunuz bence kullanıcılarımız için faydalı kazançlı bir uygulama, mutlaka herkesin indirmesini tavsiye ediyorum.