Amazon Prime Video indir
Amazon Prime Video indir

Amazon Prime Video indir

Amazon Prime Video APK indir, Android film, dizi, TV ve spor programlarını izleyin. Amazon Prime Video Türkiye ile yeni çıkan film ve dizileri ücretsiz izle....

Amazon Prime Video APK indir, Android film, dizi, TV ve spor programlarını izleyin. Amazon Prime Video Türkiye ile yeni çıkan film ve dizileri ücretsiz izle.

Amazon Prime Video APK dünya çapında kullanılan ve son zamanlarda Türkiye’ye getirilmiş olan bir dizi, film ve video izleme platformudur. Pek çok dizi izleme platformu olsa da Amazon Prime üzerinden dünya çapında en çok bilinen ve en çok izlenen diziler ve filmler yer almaktadır. Ücretli bir uygulamadır. Birkaç paketi vardır. Kişiler kendilerine en uygun paketi alarak dizi ve film izleme keyfine vara bilir.

Amazon Prime Video APK Özellikleri

Amazon Prime Video APK sadece dizi ya da film değil pek çok video, belgesel tarzı şeyler de izlenebilmektedir. Amazon Prime’da olan pek çok film, dizi, belgesel diğer video izleme platformlarında bulunmaz. Bu sebeple Amazon prime üzerinden izlenmek istenen her şeye ulaşılabilir.

Aynı zamanda videoları beğenme, sonradan izleme için işaretleme gibi pek çok özellik bulunur. Amazon Prime Video APK Android dizi izleme kapatıldıktan sonra nerede kaldığı da kaydedilir. Bu sayede sonradan yeniden aynı diziyi izlerken nerede kalındığıyla uğraşmaya gerek yoktur. Kullanıcıları tarafından her zaman tam puan alan bir video izleme platformudur.

Amazon Prime Video Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.amazon.avod.thirdpartyclient&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar
  1. hızlı video indir

    Amazon Prime ücretsiz indirdim kullanıyorum teşekkürler indirvip ekibi