AMD Catalyst Drivers indir
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciAMD Inc
  • DilTürkçe
  • Boyut95.84 MB
  • Versiyon2022

AMD Catalyst Drivers indir

AMD Catalyst Drivers (AMD Catalyst Control Center) indir AMD Catalyst Drivers indir, Windows 10 / 11 64 bit driver sürümleri için driver programını...

AMD Catalyst Drivers (AMD Catalyst Control Center) indir

AMD Catalyst Drivers indir, Windows 10 / 11 64 bit driver sürümleri için driver programını indirin. Bilgisayarımız da kullanmakta olacağımız video hd video ve grafik gibi dosyalarımızı açmak için programın yüklenmesi kesin ve kesin şarttır. Çünkü programı yüklemez isek grafik ve video dosyalarımız açılmaz. Bilgisayarımızda oynamakta olacağımız oyunlarımız bile program yüklenmez ise donarak oynatır veyahut oyunumuz açılmaz.

AMD Catalyst Drivers windows 10/11 programı AMD işletim sisteminin ödüllü Catalyst programı grafik ve HD video yazılımlarını perfonmansı çok daha hızlı ve kontrol seçeneklerini sunarak çalıştırılmasını sağlar.Bir çok özellik sunar. AMD Readon grafik özellikleri ile video uzantılı ve masaüstü ve ekran ayarlarımızı daha net gözükmesini sağlayacak özellikler sunar biz AMD kullanıcılarına. Catalyst sürücüleri istikrarlı ve güvenilir bir şekilde bilgisayarımızı kasmadan dondurmadan daha hızlı ve güvenilir bir biçimde çalışmayı sağlar.

AMD Catalyst Drivers windows 7 oyun hastaları meraklıları için TWEAKS özelliği sunmakta. Oyunda tam ekran olmayan oyunları AMD Catalyst Drivers sayesinde düzenleme yapabilirsiniz tam boyuta almanıza sağlayacak pikseller sunar.Basit sihirbaz özellikleri destekli kurulumlar kolay mı kolay çoklu monitör özelliği ve mönitör yapılandırma özelliği çalışan profosyoneller için son derece mutlak güvenilir hızlı bir çalışma sunar. Programda menüler ve kategoriler sayesinde kolay ulaşabilir isteğinizi rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Görsel deneyimin heyecanını bu program da yaşayabilirsiniz.

AMD Catalyst Drivers  indir

AMD Catalyst Control Center programı bizlere bir çok özellik sunmakta ve AMD Catalyst güncellemeleriyle kendini yeniler. AMD Catalyst Drivers programı yüklemeniz halinde Direct3D ve OpenGL oyun başlıklı grafik özellikleri olan oyunlar için geliştirmeye odaklı özellikler sunar. Oyunlarımızı daha net HD bir şekilde oynamamızı sağlamaktadır.

AMD Catalyst Heyecan Verici Özellikleri

AMD Catalyst Control Center yenilikçi ve heyecan veric birbirinden güzel grafik özellikleri ve AMD Redeon görsel hiç bir yerde görülmemiş kaliteli ve kontrolü sağlayan uzantılar içerir.AMD Catalyst Control center olmazsa olmazlarımızdan’dır. Windows Vista ve Windows XP için Catalyst sürücüleri, Microsoft WHQL onaylı sektörün en çok istikrarlı ve en çok güvenilir grafik performansı sunmak bizler için hizmet vermektedir.

Not: Windows 10, Windows 11, 64 bit ve 32 bit, Windows XP ve 2003 32-bit sürümlerini indir.

AMD Catalyst Drivers Nasıl Yüklenir Video Anlatımı

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar
  1. face

    çok güzelnet bir açıklama olmuş gerçekten dediğiniz gibi video dosyalarını açmadan bire bir makinamızı kasmadan kullanacağımız bir program teşekkürler emeğinize sağlık