Applock Uygulama Kilitleyici
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciEywin Apps
  • DilTürkçe
  • Boyut24 MB
  • Versiyon4.8.2
Applock Uygulama Kilitleyici

Applock Uygulama Kilitleyici

Applock uygulama kilitleyici APK indir, bir mobil cihaz uygulamasıdır ve kullanıcıların belirli uygulamaları veya dosyaları şifrelemesine veya kilitlemesine izin verir. Bu uygulama, özellikle başkalarının cihazınızı...

Applock uygulama kilitleyici APK indir, bir mobil cihaz uygulamasıdır ve kullanıcıların belirli uygulamaları veya dosyaları şifrelemesine veya kilitlemesine izin verir. Bu uygulama, özellikle başkalarının cihazınızı kullanması gerektiğinde, özel bilgilerinize erişimi engellemek için kullanışlı olabilir.

Applock uygulama kilitleyici APK indir, kullanıcılara fotoğraf galerisi, mesajlar, e-posta hesapları, sosyal medya uygulamaları ve diğer özel uygulamalar gibi hassas verileri koruma seçeneği sunar. Uygulama, kullanıcının şifre veya PIN kodu gibi belirli bir kimlik doğrulama yöntemi kullanarak kilidini açması gereken bir şifreleme mekanizması kullanır.

Applock uygulama kilitleyici APK uygulaması, Android mobil cihaz platformları için mevcuttur ve kullanıcılar tarafından ücretsiz olarak indirilebilir. Ancak, uygulama bazı premium özellikleri için ücretli sürümler de sunmaktadır.

AppLock Apk indir

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *