Aptoide Android Marketi Uygulaması
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciAptoide
  • DilTürkçe
  • Boyut19.30 MB
  • Versiyon9.1.0.0
Aptoide Android Marketi Uygulaması

Aptoide Android Marketi Uygulaması

Mobil ve android işletim sistemine sahip olan cihazlar için alternatif uygulama marketi aplikasyonu olan Aptoide Android Market uygulaması ile en yeni android uygulamalarına...

Mobil ve android işletim sistemine sahip olan cihazlar için alternatif uygulama marketi aplikasyonu olan Aptoide Android Market uygulaması ile en yeni android uygulamalarına rahatlıkla erişim imkânı sağlanabilir. Piyasanın en güncel android işletim sistemli telefonlarında tercih edilebilecek aplikasyon sayesinde hem akıllı telefonlarda hem de tabletlerde her türlü uygulamaya sorunsuz şekilde ulaşılabilir. Android marketleri içerisinde tamamen ücretsiz olarak kullanılabilirliği ile ön plana çıkan Aptoide programı, Google Play Store’da kişilerin karşılarına çıkan pek çok kısıtlamayı içeriğinde barındırmaması ile de ideal yazılımlardan birisi olarak gösterilebilir.

Alternatif Uygulamalar İçerisinde Lider

Android cihazlarda alternatif Aptoide Market uygulaması aplikasyonu olarak çalışan ve tüm güncellemelere olabilecek en kısa şekilde ulaşılmasını sağlayan bu uygulama, Google’dan sıkı politikaları nedeni ile usanan mobil cihaz kullanıcılarının imdadına koşmaktadır. Aptoide uygulama sayesinde tüm kategoriler arasında gönül rahatlığı ile gezebilmek ve istenen uygulamayı sadece birkaç tuş ile mobil cihaz ve tabletlere indirebilmek mümkün olur.

Sıkı Denetim ile Daha İdeal Bir Aplikasyon

Google Play Store’un rakibi olarak karşımıza çıkan Aptoide’nin en güzel özelliği ise; Play Store’da sık sık karşılaşılan gereksiz uygulamaları elemesi ve bunları kullanıcılara göstermemesi olarak belirtilebilir. Böylece mobil cihaz sahiplerinin gereksiz uygulamalara denk gelme ihtimali de gittikçe düşmektedir. Aptoide sayesinde farklı aplikasyonlar üzerinden geçmişte indirilmiş olan her türlü uygulamanın yeni güncellemelerini almaya devam etmek mümkündür. Dileyen kişiler uygulamaya Facebook hesapları ile giriş yaparak Facebook arkadaşlarının sahip oldukları uygulamaları görebilirler. Başka bir Google uygulama market programı olan mobogenie uygulamasını da deneyebilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *