Arı Mobil Kütüphane indir
Arı Mobil Kütüphane indir

Arı Mobil Kütüphane indir

Arı Mobil Kütüphane APK indir, Android akıllı mobil kütüphaneyi kullanabilmek içi akillidefter.com.tr’den üye olup anahtar kod şifreyi almanız gerekiyor. Arı Mobil Kütüphane APK öğrencilerin derslerine...

Arı Mobil Kütüphane APK indir, Android akıllı mobil kütüphaneyi kullanabilmek içi akillidefter.com.tr’den üye olup anahtar kod şifreyi almanız gerekiyor.

Arı Mobil Kütüphane APK öğrencilerin derslerine yardım olabilmesi adına kurulmuş olan bir eğitim uygulamasıdır. Bu uygulama içerisinde 5. sınıf ila 8. sınıf arasında olan öğrencilerin gördüğü ve müfredata dahil olan temel dersler ile alakalı çeşitli konu anlatımlı videolar vardır.

Arı Mobil Kütüphane APK Android indir

Arı Mobil Kütüphane APK sayesinde öğrenciler okulda anlamadıkları her dersi öğrenebilir. Konu anlatımlı videolarının yanında soru çözüm videoları da bulunmaktadır. Aynı zamanda çeşitli alıştırmalar sayesinde öğrenciler kendilerine derslerde oldukça geliştirir. Der içeriklerine kolay bir şekilde erişilebilmektedir. Her videoyu izlemek yerine öğrenciler takıldıkları derslerin konularının videolarını isleyebilir. Aynı zamanda sorular üzerinden karalama yapma özelliği sayesinde adeta bir kitaptan soru çözüyormuş hissi verir.

Bu uygulamaya hem telefon hem bilgisayar hem de tablet üzerinden ulaşılabilir. Arı Mobil Kütüphane APK Android uygulamasında güncellenen herhangi bir konu direkt olarak bildirim şeklinde gelir. Aynı zamanda soru çözmek için de çeşitli araçlar vardır. Uygulamanın ara yüzü el hareketleriyle kontrol edilebilir olarak tasarlanmıştır. Bu sayede uygulamayı kullanmak çocuklar için oldukça kolaydır.

Arı Mobil Kütüphane Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=air.com.fernus.ari.mobilkutuphane&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *