Army Commander indir
Army Commander indir

Army Commander indir

Army Commander APK indir, Android aksiyon dolu savaş oyununda düşman topraklarını fethet ve başkomutan olarak ulusunuzu savunmak askerlerini yöneterek savaş. Army Commander APK Android oyunun...

Army Commander APK indir, Android aksiyon dolu savaş oyununda düşman topraklarını fethet ve başkomutan olarak ulusunuzu savunmak askerlerini yöneterek savaş.

Army Commander APK Android oyunun düşmanlarınızla savaştığınız, askerlerinizi yönettiğiniz ve ülkenizi savunduğunuz savaş oyunudur. Strateji becerilerinizi test edebileceğiniz savaş oyunudur.

Army Commander APK Android indir

Oyunda savaşırken yerlere düşen etkiket birimlerini biriktirin. Ne kadar çok toplarsanız o kadar çok inşa etme ve güçlü bir orduya sahip olabilirsiniz. Army Commander APK Android oyununda özel yükseltmelerin ve ekipmanların kilidini açabilirsiniz.

Savaş oyununda tanklar, bazukalar ve silahlar kullanarak düşmanlarınıza saldırın. Onları alt etmek ve savaş uçaklarını düşürmek için kıyasıya savaşın. Bağımlılık yapan ve müttefiklerinizden destek alabileceğiniz bir oyundur. Army Commander APK Android oyunu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirebilirsiniz.

Army Commander Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iu.armypioneer&referrer=utm_source%3Dindirson.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *