Asphalt 8: Airborne
Asphalt 8: Airborne

Asphalt 8: Airborne

Asphalt 8: Airborne APK indir, 300’den fazla lisanslı lüks arabaların bulunduğu Asphalt 8: Airborne Android yarış oyununu tek ve çok oyunculu modlarda oynayabilirsiniz....

Asphalt 8: Airborne APK indir, 300’den fazla lisanslı lüks arabaların bulunduğu Asphalt 8: Airborne Android yarış oyununu tek ve çok oyunculu modlarda oynayabilirsiniz.

Asphalt 8: Airborne, Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz harika bir yarış oyunudur. 10 milyon kullanıcı tarafından halem oynanmakta olan oyunu 100 milyonun üzerinde oyuncu deneyimlemiştir. Cihazınızda yaklaşık 171 MB yer kaplamakta olan oyunu cihazınıza yükleyebilmek için ihtiyaç duyulan minimum Android sürümü 5’tir.

Asphalt 8: Airborne Yarış Oyunu Özellikleri

Asphalt 8: Airborne, Fransız oyun firması Gameloft SE tarafından yayınlanan Asphalt 8: Airborne Android yarış oyununda 300’ün üzerinde lüks araç sunmaktadır. Bu araçlardan istediğinizi seçebilir ve kendi zevkinize göre üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz. Rakiplerinizle kıyasıya yarışabileceğiniz oyuna kariyer modunda başlayabilirsiniz. Becerilerinizi geliştirdikten sonra turnuvalara katılmaya başlayabilirsiniz.

Asphalt 8: Airborne Android oyununda 75 farklı pist bulunmaktadır. Üstelik bu haritaları yalnızca internet bağlantınız varken değil offline modda da oynayabilirsiniz. İnternetiniz yokken oyunları tek kişilik oynayabilirsiniz. Bu sayede kendinizi geliştirebilir ve çevrimiçi modda rakiplerinizle yarışmaya başlayabilirsiniz.

Oyunda çeşitli ligler bulunmakta olup başarıyla tamamladığınız her sezon sonrasında yeni lige yükselirsiniz. Unutmamalısınız ki ne kadar hızlı hareket eder, rakiplerinizi yakın markajda sollar ve artistlik hareketler yaparsanız puanınız o kadar yükselecektir.

Asphalt 8: Airborne APK indir

Asphalt 8: Airborne Android çok oyunculu yarış oyunu simülasyonunu tek kişilik oynayabilirsiniz. Asphalt 8: Airborne APK ücretsiz indirip Android cihazlarınıza yükleyebilirsiniz.  Yüksek performanslı yarış arabaları ve motosikletler Asphalt 8: Airborne APK sürümünden bulunmaktadır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *