Azar Görüntülü Sohbet APK
Azar Görüntülü Sohbet APK

Azar Görüntülü Sohbet APK

Azar Görüntülü Sohbet APK indir,  Azar android cihazlarınızda canlı videolu sohbet etme uygulamasıdır. Dünya’nın dört bir yanında ve çevrenizde bulunan Azar kullanıcıları ile videolu sohbet...

Azar Görüntülü Sohbet APK indir,  Azar android cihazlarınızda canlı videolu sohbet etme uygulamasıdır. Dünya’nın dört bir yanında ve çevrenizde bulunan Azar kullanıcıları ile videolu sohbet ederek yeni insanlarla tanışma fırsatı bulabilirsiniz.

Azar Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Dünya’nın dört bir yanında kullanılan uygulama sayesinde yeni insanlarla tanışmanızı ve arkadaşlık kurmanız için tasarlanan ücretsiz videolu sohbet etme uygulamasıdır. Azar görüntülü sohbet Android APK indirip akıllı telefon ve mobil tabletler için tasarlanan arkadaşlık uygulaması sayesinde yabancı ülkelerde bulunan insanlarla tanışın ve bu sayede yabancı dilinizi geliştirebiliriz.

Azar Görüntülü Sohbet APK Android için Azar uygulaması ücretsiz ve sesli görüntülü sohbet özelliği ile canlı sohbet etmek için en iyi sosyal uygulama diyebiliriz. Sesli ve görüntülü konuşmanın yanı sıra istediğiniz kullanıcıya ücretsiz mesaj gönderebiliriz.

Azar Görüntülü Sohbet Özellikleri

  • Yeni insanlarla tanışmak imkanı
  • Görüntülü, sesli ve ücretsiz mesajlaşma
  • Facebook hesabınızı kullanarak giriş yapın
  • Azar Görüntülü Sohbet APK ile ekran görüntülerini Facebook üzerinden paylaşın
  • 3G/4G ve Wi-Fi bağlantısı üzerinden bağlantı
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *