Basketball Arena
Basketball Arena

Basketball Arena

Basketball Arena Apk indir, online basketbol oyunu olan Basketball Arena çevirimiçi oyuncularla eşleşerek 1v1 maçlar yapabilir ve kendi takımını kurup karakterini geliştirebilirsin. Basketball...

Basketball Arena Apk indir, online basketbol oyunu olan Basketball Arena çevirimiçi oyuncularla eşleşerek 1v1 maçlar yapabilir ve kendi takımını kurup karakterini geliştirebilirsin.

Basketball Arena, basketbol severlere hitap eden bir spor oyundur. Milyonlarca kişi tarafından oynanan Kafa Topu’nun yapımcıları tarafından yayınlanan oyun eş zamanlı oynanmaktadır.

Basketball Arena Oyun Özellikleri

Eğlenceli grafikleri ile dikkat çeken oyuna Basketball Arena APK dosyasını indirip adımları takip ederek kurulumu tamamlayıp başlamanız mümkündür. Bir profil oluşturmanız gerekmektedir. Bu profilini kullanarak Basketball Arena oyununu farklı cihazlara da aktarabilirsiniz.

Basketball Arena oyununda kendi karakterinizi seçer ve hediye kartları açarak başlarsınız. Online basketbol oyununda dilerseniz arkadaş listenizdeki diğer oyunculara istek gönderebilir dilerseniz rastgele eşleşme seçebilirsiniz. Eğer yeni başlıyorsanız sizin için seçilen hazır takımlara göz atabilirsiniz. Ancak kendi takımınızı oluşturma imkânınız da bulunmaktadır.

Unutmamalısınız ki ne kadar fazla galibiyet alırsanız o kadar fazla oyuncu ve aksesuarın kilidi açılacaktır. Bu sayede daha güçlü olabilir ve en iyi olmak için emin adımlarla ilerleyebilirsiniz. Ayrıca takımınızı güçlendirdikçe taraftar kitleniz de artacaktır.

Gerçek basketbol kurallarının geçerli olduğu Basketball Arena oyununda dilediğiniz sahayı seçme imkânınız bulunur. Özel güçlerinizi de kullanarak liderlik sıralamasında ilk sırayı kapmak için yarışa başlayabilirsiniz.

Basketball Arena Android Apk indir

1v1 çevirimiçi maçlar yapabileceğiniz basketbol oyununda gerçek zamanlı oyuncular, kendi basketbol takımınız ve karakterinizle ön plana çıkıyorsunuz. Basketball Arena Apk Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *