Benim Konuşan Tom’um
Benim Konuşan Tom’um

Benim Konuşan Tom’um

Benim Konuşan Tom’um APK indir, sanal evcil hayvan oyunu olan My Talking Tom (Benim Konuşan Tom’um) oyununda Tom’u okşuyor, besliyor, banyo ve ihtiyaçlarını gidererek büyüttüğünüz...

Benim Konuşan Tom’um APK indir, sanal evcil hayvan oyunu olan My Talking Tom (Benim Konuşan Tom’um) oyununda Tom’u okşuyor, besliyor, banyo ve ihtiyaçlarını gidererek büyüttüğünüz oyundur.

Benim Konuşan Tom’um, piyasadaki en eski ve en çok sevilen evcil hayvan oyunlarının başında yer almaktadır. Özellikle çocuklara hitap eden bu oyun sayesinde pek çok çocuğun evcil hayvanlara olan ilgisi artmakta ve sorumluluk sahibi olmaya başlamaktadır.

Benim Konuşan Tom’um Özellikleri

Oyunun amacı evcil hayvanınız olan Tom’un ihtiyaçlarını tam olarak karşılayabilmektedir. Karnı açsa doyurmalı, uykusu geldiyse uyuduğundan emin olmalısınız. Ayrıca tuvalete gelip gelmediğini kontrol etmelisiniz. Fiziksel ihtiyaçlarının yanı sıra psikolojisinin sağlam olması da önemlidir. Onun mutlu olmasını sağlayacak aktivitelerle ilgilenmesini sağlamalısınız.

Konuşan Tom ile oynarken onun kadar sizin de eğleneceğinizden emin olmalısınız. Benim Konuşan Tom’um (My Talking Tom) içerisinde çok sayıda mini oyun bulunmaktadır. Bu oyunlar sayesinde keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Benim Konuşan Tom’um (My Talking Tom) APK indirip onunla zaman geçirmenizden hoşlanan Tom, eğlenceli bir sese de sahiptir. Sizin söylediklerinizi kendine özgü sesi ile tekrar edecektir. İsterseniz bu sesi kaydederek sosyal medya hesaplarınızda paylaşmanız da mümkündür.

Yaşamına küçük bir kedi olarak başlayan Tom, sizin sayesinde büyüyecektir. Her büyüdüğünde ise farklı bölümlerin kilidi açılacaktır.

Benim Konuşan Tom’um APK indir

Aile bireylerinin ve çocukların çok severek oynadığı oyunlardan birisi olan Benim Konuşan Tom’um APK dosyasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirip oynayabileceğiniz sanal evcil hayvan oyunudur. Tom ile konuşabilir, banyo yaptırabilir ve onu beslemenin yanı sıra çeşitli aktiviteleri birlikte gerçekleştirerek seviye atladığınız bir oyundur.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *