Betternet

Betternet

Ücretsiz olarak hizmet vermekte olan Betternet, çeşitli platformlarda VPN programı desteği sağlayan bir yazılımdır. Yasaklı sitelere erişim sağlayan program aynı zamanda daha hızlı...

Ücretsiz olarak hizmet vermekte olan Betternet, çeşitli platformlarda VPN programı desteği sağlayan bir yazılımdır. Yasaklı sitelere erişim sağlayan program aynı zamanda daha hızlı olarak kullanılmak istenen internet siteleri içinde kullanılabilir. Diğer yandan internet üzerinde güvenliğinden emin olmak isteyenler VPN programları aracılığı ile konum ve kimliklerini anonim tutarak daha güvenli bir erişime sahip olabilirler.

Betternet Programının Özellikleri

Bilindiği üzere yasaklı sitelere girebilmek için VPN programlarına ihtiyaç duyulmaktadır. Bu olanağı oldukça kolay ve şık ara yüzü ile gerçekleştiren Betternet, reklamsız özelliği ile de sade bir VPN yazılımına sahip olmayı mümkün kılmaktadır. Ücretsiz olarak kullanıcıların hizmetine sunulmuş olan program aynı zamanda sınırsız kapasitesi ile de istenen sayıda yasaklı siteye erişmeyi sağlamaktadır. İnternet kullanıcısı iken güvenliğinden şüphe duyanlar içinde kişisel verileri ve bilgileri güvende tutmanın en kolay ve zahmetsiz yollarından biridir.

Betternet Programının Avantajları

Betternet Windows işletim sistemi kullanıcıları için yasaklı sitelere erişim sağlayan program, çok yönlü kapsamı sayesinde de pek çok avantaj sağlamaktadır. Özellikle ek modem üzerinden internete bağlanan kullanıcıların kişisel veri ve kimlikleri Betternet ile üst düzey koruma altına alınmaktadır. Reklamları da engelleyici özelliği nedeniyle internette gezinme oldukça hızlı ve reklamsız bir şekilde gerçekleşmektedir. Her detayı kullanıcıların kullanışlı bir ara yüze sahip olmaları için tasarlanmış olan program, gereksiz detayların söz konusu olmadığı bir yazılımdır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *