Boom Beach

Boom Beach

Android Boom Beach APK indir, gerçek zamanlı savaş strateji oyunu Boom Beach ücretsiz indirip kendi timinizi kurun ve yeni adaları fethetmek için rakiplerine karşı savaş....

Android Boom Beach APK indir, gerçek zamanlı savaş strateji oyunu Boom Beach ücretsiz indirip kendi timinizi kurun ve yeni adaları fethetmek için rakiplerine karşı savaş.

Boom Beach, milyonlarca kullanıcısı olan strateji oyunlarından birisidir. Binlerce olumlu yoruma sahip olan oyunu Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde oynamanız mümkündür.

Boom Beach Oyunu

Boom Beach APK oyununda başarılı olabilmek için yetenekleriniz kadar sahip olduğunuz strateji de önemlidir. Kara Muhafız’ı yenmek ve oyunu başarılı bir şekilde tamamlamak için iyi bir plan yapmanız şarttır.

Adada bulunan tutukluluları kurtarmak ve onları serbest bırakmak önceliğiniz olabilir. Ayrıca düşmanların kale ve üslerine saldırabilirsiniz. Eğer askerleriniz daha güçlüyse ve doğru silahları aldıysanız üsleri yenmeniz mümkün olacaktır.

Boom Beach Android APK oyunu ücretsiz bir şekilde indirmeniz ve oynamanız mümkündür. Ancak bazı oyun içi alımlar gerçek para ile yapılmaktadır. Bu alımlar sayesinde ordunuzu daha kolay şekilde geliştirmeniz mümkündür.

Milyonlarca kişi tarafından oynanan Boom Beach oyununda düşmanlarınızın kaynaklarını ele geçirmek çok önemlidir. Bu sayede gelişmelerini önlemiş olursunuz.

Oyunu tek başınıza oynayabileceğiniz gibi arkadaşlarınızla bir takım da oluşturabilirsiniz. Turnuvalara katılıp başarılı olduğunuz takdirde çeşitli ödüller kazanmanız da mümkündür. Oyunun oynayabilmek için internet bağlantınızın bulunması şarttır.

Boom Beach Android APK indir

Milyonlarca oyuncuya karşı oynadığınız Boom Beach APK Android oyununda düşman üslerini yağmalıyor ve işgal ediyorsunuz. Tropikal adada geçen ve kendi timinizi oluşturup savaş gemilerinde ilerlediğiniz stratejik savaş oyunudur.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *