Bundle APK indir

Bundle APK indir

Bundle APK indir, Android Bundle Habere Ulaşmanın En Hızlı Yolu uygulaması ile son dakika haberleri ve NTV’den Euronews Türkçe haberlerine ulaşın. Bundle: Habere Ulaşmanın En...

Bundle APK indir, Android Bundle Habere Ulaşmanın En Hızlı Yolu uygulaması ile son dakika haberleri ve NTV’den Euronews Türkçe haberlerine ulaşın.

Bundle: Habere Ulaşmanın En Hızlı Yolu APK pek çok kaynaktan kişinin ilgi alanına göre alabileceği özel haberler tek bir platformdan gösteren bir uygulamadır. Bundle hem IOS hem de Android işletim sistemine kolay bir şekilde indirilerek kullanılır. Sadece Türkiye değil dünya çapında yer alan pek çok güvenli bilgiye bu uygulama sayesinde ulaşılmaktadır.

Bundle APK Android indir

Bundle: Habere Ulaşmanın En Hızlı Yolu APK sadece birkaç haber kanalı değil kişinin seçtiği kategorilere göre çok geniş bir havuza sahiptir. Bu Bundle APK Android uygulaması sahte olan haberleri göstermez. Kanıtlanmış ve gerçeklik yüzdesi yüksek olan haberleri kişiye aktaran bir uygulamadır. Pek çok Google mühendisi tarafından geliştirilmiş olan bu uygulamada yüzlerce farklı kaynaktan haber iletilir. Kişiler uygulamayı dilediği şekilde özelleştirebilir.

Aynı zamanda istemediği haberleri de kısıtlayabilir. Kendine göre ilgi alanını değiştirerek farklı haberlere de ulaşabilir. Ara yüzünün kolay ve anlaşılır olmasının yanı sıra gönderdiği haberlerin doğru olması sayesinde hem Android hem de IOS kullanıcıları tarafından oldukça talep gören bir uygulamadır.

Bundle Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dwarfplanet.bundle&referrer=utm_source%3Dindirson.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *