Cake APK indir

Cake APK indir

Cake – Bedava İngilizce Öğren APK indir, Android Cake ingilizce öğrenme uygulamasıdır. Ünlülerin, Vlogger’ların, film ve dizi diyologlarıyla ingilizce öğren. Cake – bedava İngilizce öğren...

Cake – Bedava İngilizce Öğren APK indir, Android Cake ingilizce öğrenme uygulamasıdır. Ünlülerin, Vlogger’ların, film ve dizi diyologlarıyla ingilizce öğren.

Cake – bedava İngilizce öğren APK sadece Android işletim sistemine sahip olan tabletlerde ve telefonlarda indirilip kullanılabilen İngilizce bir uygulamadır. Bu uygulama içerisinde kişiler herhangi bir ücret ödemeden istedikleri gibi İngilizce öğrene bilirler. Aynı zamanda telefon üzerinden olduğu için online bir şekilde öğrenme gerçekleşir ve telefon internete bağlı olduğu takdirde istenen her yerden bu uygulamaya ulaşılabilir ve kolay bir şekilde İngilizce öğrenile bilir.

Cake – Bedava İngilizce Öğren APK indir

Cake – bedava İngilizce öğren APK eğlenceli ve kısa vidolardan oluşan bir uygulamadır. Her gün güncellendiği için en taze bilgiler ile İngilizce öğrenmek bu aplikasyon sayesinde çok kolay. Cake – Learn English uygulamasında yer alan videolar Youtube’da en çok izlenen videoların bir araya getirilmiş hali olarak kullanıcılara sunulmaktadır. İngilizce seviyesini geliştirmek isteyen kişiler her gün 5- 10 dakika vakit ayırabilir.

Aynı zamanda konuşma becerisini geliştirmek isteyen kişiler bu uygulama üzerinde simülasyon olan kişilerle İngilizce pratik yapabilir. Cake APK Android uygulaması yapay zekanın telaffuzu da İngilizce öğrenmeye yönelik olduğu için kullanıcılar tarafından çok sevilen bir uygulamadır.

Cake – Learn English Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=me.mycake&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *