CarX Drift Racing 2 APK indir
CarX Drift Racing 2 APK indir

CarX Drift Racing 2 APK indir

CarX Drift Racing 2 APK indir, Android çevirimiçi yarış simülasyonu oyunudur. CarX Drift Racing 2 gerçekci sürüşlerde çok oyunculu yarışlarda insanlarla yarış. CarX Drift Racing...

CarX Drift Racing 2 APK indir, Android çevirimiçi yarış simülasyonu oyunudur. CarX Drift Racing 2 gerçekci sürüşlerde çok oyunculu yarışlarda insanlarla yarış.

CarX Drift Racing 2 APK Android tablet ya da telefonlara sahip olan kişilerin Google Play Store üzerinden indirebileceği bir simülasyon oyunudur. Bu oyun içerisinde kişiler araba kullanarak çeşitli yarışmalar yapar. Aynı zamanda arabayla birlikte drift yapılabilmektedir. Bu oyunda yer alan araçlar oldukça titiz bir şekilde geliştirilmiştir. Arabaların özellikleri yarışmalar için farklı bir şekilde düzenlenmiştir.

CarX Drift Racing 2 APK Android indir

CarX Drift Racing 2 APK Android oyunu sadece verilen arabaları sunmaz. Aynı zamanda kişiler arabalarını kendi zevklerine göre de hazırlaya bilir. Yani hali hazırda oyun tarafından sunulmuş olan bir araç oyuncu tarafından en ince detayına kadar düşünülmüş bir şekilde kişiselleştirile bilir. Örneğin aracın dişli kutusu, süspansiyonu, lastik basıncı gibi küçük fakat büyük etkiler yaratan özellikler oyuncu tarafından ayarlana bilir.

Bu oyun hem çok oyunculu hem de tek oyunculu olarak oynanabilmektedir. CarX Drift Racing 2 APK Android oyununda kişiler gerçek zamanlı olan liglere katılarak yarış yapabilir. Aynı zamanda oyuncular diğer oyuncularla ya da kendi arkadaşlarıyla yarış içerisine girerek rekabet ede bilir.

CarX Drift Racing 2 Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.carxtech.carxdr2&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *