CEPTV APK indir

CEPTV APK indir

CEPTV APK indir, kesintisiz HD kalteide haber, spor, dizi film, yerli ve yabancı kanalları CEPTV Android uygulaması ile donmadan ücretsiz indirip izleyebilirsiniz. CEPTV, bir eğlence...

CEPTV APK indir, kesintisiz HD kalteide haber, spor, dizi film, yerli ve yabancı kanalları CEPTV Android uygulaması ile donmadan ücretsiz indirip izleyebilirsiniz.

CEPTV, bir eğlence uygulaması olup günün hangi saatinde nerede olursanız olun televizyon izlemenizi mümkün kılmaktadır.

CEPTV özellikleri

Cihazınızda yalnızca 17 MB yer kaplayacak olan uygulama gereksiz yer kaplamaz. Isınma, donma gibi problemlere neden olmayacağından saatler boyunca televizyon keyfinizi sürdürebilirsiniz. Binlerce kişi tarafından kullanılan CEPTV İzmirli uygulama geliştiriciler tarafından yayınlanmıştır. İhtiyaç duyulan en düşük Android sürümü ise 4.1’dir.

Uygulamayı cihazınıza yükleyebilmek için öncelikle CEPTV APK dosyasını indirmeniz gerekecektir. Saniyeler içerisinde indirme işlemini tamamlayarak uygulamayı yükleyebilirsiniz. Daha sonra adımları takip ederek kurulumu tamamlayabilirsiniz.

CEPTV uygulamasını ücretsiz bir şekilde kullanmanız mümkündür. Ekstra premium sürümü bulunmamaktadır. Kullanım için üye girişi yapmanız şart değildir. Ancak üye girişi yaptığınız takdirde favori kanal isteme gibi özellikleri de kullanabilirsiniz.

Aradığınız hemen her kanalı bulabileceğiniz CEPTV sayesinde HD canlı TV izleme keyfini yaşamanız mümkündür. Üstelik televizyon izlerken donma gibi sorunlarla da karşılaşmadan kesintisiz bir şekilde eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca özel sıkıştırma teknolojilerinden faydalanan CEPTV sayesinde televizyon izlerken mümkün olduğunca az internet kullanımı gerçekleştirilir.

CEPTV APK Android indir

Yerli ve yabancı tüm kanalları donmadan HD kalitede izleyebileceğiniz CEPTV APK dosyasını Android telefon ve tabletlerinize indirerek tüm haber ve spor kanalları izleyebilirsiniz. Ücretsiz ve donmadan canlı yayın sunan TV kanallarını mobil TV uygulaması ile izleyebilirsiniz.

CEPTV Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.quupbilisim.ceptv&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *