Clash of Kings
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciElex Inc
  • DilTürkçe
  • Boyut38.00 MB
  • Versiyon1.0

Clash of Kings

Strateji oyunlarına merakı olanların ilgisini çekebilecek içeriğe sahip Clash of Kings, ücretsiz olarak indirilip oynanabilecek bir oyundur. Oyun içeriğinde yer alan yedi adet...

Strateji oyunlarına merakı olanların ilgisini çekebilecek içeriğe sahip Clash of Kings, ücretsiz olarak indirilip oynanabilecek bir oyundur. Oyun içeriğinde yer alan yedi adet fantastik krallığı yönetebilmek için her oyuncunun kendi imparatorluğunu kurması gerekmektedir. Ancak oldukça zor bir tasarıma sahip olan oyunda, pek çok düşmana karşı savaş açmak ve tehlikelere karşı dikkatli olmak imparatorluğun kurulmasını son derece zorlaştırmaktadır. Bunun için oyunda yer alan savunma birimlerini kullanarak üçlü bir imparatorluğa sahip olmak başlıca görevlerden biridir.
Clash Of Kings Nasıl Oynanır?
Android Strateji oyunlarını yakından bilenler için oynaması son derece kolay olan Clash of Kings, Android tabanlı akıllı cihazlara yükleyerek oynamak mümkündür. Oyun severler için bu oyunu cazip kılan yönlerinden biri olarak gerçek zamanlı olması, oyuncuların farklı bir oyun deneyimi yaşamalarına olanak sunmaktadır. Bu keyifli strateji oyununu bilgisayar kullanıcıları da masaüstü bilgisayar ortamına indirerek de oynayabilirler.
Clash Of Kings Ücretli Mi?
Oyun severlerin beğenisine sunulmuş olan ve kalitesi ile farkı hemen hissedilen Clash of Kings ücretsiz bir oyundur ve oyun içerisinde altın ve gümüş gibi madenleri bulmaya uğraşmak ve bu sayede imparatorluğu kurmak oldukça keyiflidir. Kısa süre önce güncellenen oyuna eklenmiş olan birçok yeni özellik Clash of Kings oyununun daha keyifli olmasını sağlamıştır. Oyun görsel tasarımı ile de oyun severlerin beğenisine hitap eden özelliklere sahiptir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *