Silah Savaşı Silahlar Apk indir
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciLuGame
  • DilTürkçe
  • Boyut32M
  • Versiyon1.2.7
Silah Savaşı Silahlar Apk indir

Silah Savaşı Silahlar Apk indir

Android Silah Savaşı Silahlar APK indir, 3D online FPS oyununda teröristlerle karşılaştığınız Silah Savaşı Silahlar oyunu ücretsiz indir görevleri tamamlayarak ilerle. Silah Savaşı...

Android Silah Savaşı Silahlar APK indir, 3D online FPS oyununda teröristlerle karşılaştığınız Silah Savaşı Silahlar oyunu ücretsiz indir görevleri tamamlayarak ilerle.

Silah Savaşı Silahlar APK, bir aksiyon oyunu olup farklı yaş grubundan oyunculara hitap etmektedir. Oldukça heyecanlı zamanlar getirmenizi sağlayan oyunun 3D grafikleri sayesinde gerçekçi bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Dikkat çekici ses efektleri ile ön plana çıkan oyunda oldukça zengin oyun seçenekleri bulunmaktadır.

Silah Savaşı Silahlar Oyunu

Klasik silahların yanı sıra tüfek, makineli gibi farklı silah seçenekleri bulunan oyunda yetenekleriniz kadar silah seçimleriniz de önem taşımaktadır. Gerçek silahlarla oynayabileceğiniz oyunda tarafınıza verilen görevleri tamamladıkça çeşitli ödüller ve yükseltmeler alınırsınız.

Farklı güçlü ve zayıf yanlarınız bulunan Silah Savaşı Silahlar 3D online FPS oyununda teröristlerin ya da askerlerin tarafında savaşa girmeniz mümkündür. Oyunun zorluk seviyesini dilediğiniz gibi ayarlamanız mümkündür.

Radar sistemi ile rakiplerinizi daha iyi analiz etmenizi sağlayan oyunu Silah Savaşı Silahlar APK dosyasını indirerek yüklemeniz mümkündür. Oyunu oynamak için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez. Ancak dilerseniz oyun içi alımlar sayesinde hesabınızı daha da geliştirmeniz mümkündür.

Silah Savaşı Silahlar APK Android oyununu yüklemek için cihazınızda yalnızca 50 MB yer olması yeterlidir. Minimum ihtiyaç duyulan Android sürümü ise 2.3’tür.

Silah Savaşı Silahlar Android APK indir

Çeşitli oyun modlarında ve birden fazla haritada teröristlere karşı amansız bir mücadele vereceğiniz silah savaşı oyunudur. Silah Savaşı Silahlar APK Android telefon ve tabletlere ücretsiz indirip oynayabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *