Cyberghost VPN

Cyberghost VPN

CyberGhost VPN APK indir, IP adresinizi gizleyen Wifi güvenlik uygulaması olan CyberGhost VPN ücretsiz indirip çevirimiçi ortamda proxy sunucunuzu şifreler. İnternet kullanıcılarının gezindikleri...

CyberGhost VPN APK indir, IP adresinizi gizleyen Wifi güvenlik uygulaması olan CyberGhost VPN ücretsiz indirip çevirimiçi ortamda proxy sunucunuzu şifreler.

İnternet kullanıcılarının gezindikleri sitelerde kimliklerini değiştirmelerine ve yasaklı sitelere erişmeyi sağlayan CyberGhost VPN, kullanışlı bir VPN yazılımı olmasının yanında internette özgür olmayı mümkün kılan özelliklere sahiptir. Sağlam bir alt yapı ile kullanıcılarına hizmet sağlayan program SSL şifreleme sistemi sayesinde kullanıcın tüm verilerini, kimliğini ve konumunu gizlemektedir.

Cyberghost VPN Uygulaması

Her kullanıcı kendine ait bir oturum açarak CyberGhost VPN APK indirip Android üzerinden istedikleri ülke ve İP adresi seçerek internette yasaksız ve engelsiz bir şekilde gezinebilmektedirler. Ayrıca program içinde listelenmiş olan internet sunucularından herhangi biri seçilerek de internet sitelerinde kimlik ve konum gizlenmiş bir şekilde dolaşmak mümkündür. Birçok yönden avantaj sağlayan CyberGhost VPN APK uygulaması, internet bağlantısının da otomatik olarak oldukça güçlü olmasını sağlamaktadır.

Cyberghost VPN Artı Yönleri Nelerdir?

CyberGhost VPN programının genel amacı yasaklı sitelere erişmeyi sağlayan bir program olsa da kullanıcıların internet üzerinde tam anlamıyla güvenlik içinde olmalarını da sağlayıcı özellikleri mevcuttur. Bu sayede sıka karşılaşılan veri hırsızlığının önüne geçebilmek ve kişisel bilgilerin ele geçirilmesini önleyebilmek büyük ölçüde mümkündür. Her kullanımda internet geçmişini otomatik olarak silen ve çerezleri temizleyen artı yönleri de bulunmaktadır. Ücretli ve ücretsiz sürümleri kullanıcıların hizmetine sunulmuştur ve ücretsiz olan sürümde az sayıda yasaklı sitelere giriş imkânı bulunmaktadır. Daha geniş kapsamlı bir Cyberghost VPN Android uygulamasına ihtiyaç duyanlar ücretli sürümlerden satın alarak internet sitelerindeki engelleri ortadan kaldırabilirler.

CyberGhost VPN Android indir

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *