Dev Tools(Android Developer) Apk indir
 • Ücretsiz
 • GeliştiriciTrinea
 • DilTürkçe
 • Boyut6.7 MB
 • Versiyon6.9.2-cs
Dev Tools(Android Developer) Apk indir

Dev Tools(Android Developer) Apk indir

Dev Tools(Android Developer) APK indir uygulaması, Android cihazlar için bir geliştirici aracı uygulamasıdır. Dev Tools, Android uygulama geliştiricileri için çeşitli araçlar ve özellikler sunar. Dev...

Dev Tools(Android Developer) APK indir uygulaması, Android cihazlar için bir geliştirici aracı uygulamasıdır. Dev Tools, Android uygulama geliştiricileri için çeşitli araçlar ve özellikler sunar.

Dev Tools(Android Developer) APK indir uygulaması, cihazınızın donanım ve yazılım özelliklerini görüntüleyebileceğiniz birçok farklı sekme sunar. Bunlar arasında şunlar yer alır:

 • Cihaz Bilgileri: Cihazınızın model numarası, Android sürümü, çekirdek sürümü, ekran boyutu ve daha fazlası gibi cihazınızın temel bilgilerini görüntüleyebilirsiniz.
 • Uygulama Yöneticisi: Cihazınızdaki yüklü uygulamaları yönetebilir, uygulamaları açabilir veya kapatılabilir, uygulama verilerini temizleyebilirsiniz.
 • Sistem Yöneticisi: Cihazınızın sistem hizmetlerini görüntüleyebilir, RAM ve CPU kullanımını takip edebilirsiniz.
 • Özellikler: Cihazınızın donanım özelliklerini görüntüleyebilirsiniz, örneğin; sensörler, batarya, Wi-Fi, Bluetooth, Kamera özellikleri vb.
 • Network: Cihazınızın Wi-Fi ve mobil veri bağlantısını yönetebilir, IP adresi, DNS, ARP, Ping ve daha birçok özelliği görüntüleyebilirsiniz.

Dev Tools(Android Developer) APK indir uygulaması, Android uygulama geliştiricilerinin cihazlarını ve uygulamalarını test etmek, sorun gidermek ve diğer geliştirme işlemlerini gerçekleştirmek için gerekli araçları sağlar. Bu uygulama, cihazınızdaki farklı bileşenlerin detaylı bilgilerini görüntülemenize, test etmenize ve değiştirmenize olanak tanır.

Dev Tools(Android Developer) Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Dev Tools(Android Developer) Android uygulaması, Android cihazınız için geliştirici araçları sunar. Uygulamanın kullanımı oldukça basittir ve adım adım aşağıdaki şekilde kullanılabilir:

 1. Dev Tools(Android Developer) APK indirmek için indirVip.com’dan uygulaması için Google Play Store’dan indirin ve yükleyin.
 2. Uygulamayı açtıktan sonra, uygulamanın ana sayfası açılacaktır. Ana sayfada, cihazınızın temel bilgileri, CPU kullanımı, RAM kullanımı ve diğer cihaz bilgileri görüntülenir.
 3. Uygulamanın altındaki sekme çubuğundan farklı sekmelere geçebilirsiniz. Örneğin, “Uygulama Yöneticisi” sekmesi ile cihazınızdaki yüklü uygulamaları görüntüleyebilir, uygulamaları açabilir veya kapatılabilir, uygulama verilerini temizleyebilirsiniz.
 4. Sistem Yöneticisi” sekmesi ile cihazınızdaki sistem hizmetlerini görüntüleyebilir, RAM ve CPU kullanımını takip edebilirsiniz.
 5. Özellikler” sekmesi ile cihazınızın donanım özelliklerini görüntüleyebilirsiniz. Örneğin, sensörler, batarya, Wi-Fi, Bluetooth, Kamera özellikleri vb.
 6. Network” sekmesi ile cihazınızın Wi-Fi ve mobil veri bağlantısını yönetebilirsiniz, IP adresi, DNS, ARP, Ping ve daha birçok özelliği görüntüleyebilirsiniz.
 7. Uygulamanın diğer özelliklerini kullanmak için menü seçeneklerini kontrol edebilirsiniz.

Dev Tools(Android Developer) uygulaması, Android uygulama geliştiricileri için çok kullanışlı bir araçtır. Uygulamayı kullanarak, cihazınızdaki farklı bileşenlerin detaylı bilgilerini görüntüleyebilir, test edebilir ve değiştirebilirsiniz. Bu nedenle, uygulamayı kullanarak Android uygulama geliştirme işlemlerini daha kolay hale getirebilirsiniz.

Dev Tools(Android Developer) Apk indir

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *