Dr. Driving

Dr. Driving

Dr. Driving APK indir, Dr Park serisinin en hızlı ve çarpıcı görselleriyle oynayabileceğiniz Dr. Driving Android oyunu online oynanabilen simülasyon oyunudur. Dr. Driving, başarılı simülasyon...

Dr. Driving APK indir, Dr Park serisinin en hızlı ve çarpıcı görselleriyle oynayabileceğiniz Dr. Driving Android oyunu online oynanabilen simülasyon oyunudur.

Dr. Driving, başarılı simülasyon oyunlarından birisidir. Uzun yıllardan beri milyonlarca oyuncu tarafından oynanan oyun, farklı yaş gruplarına hitap etmektedir.

Dr. Driving Simülasyon Oyun Özellikleri

Dr. Driving oyunun en büyük özelliği, basit grafiklere sahip olmasıdır. Günümüzdeki pek çok oyunun aksine 3D grafikleri yoktur. Ancak bu tasarımdan hoşlanan ve eski atarilerin havasını hisseden çok sayıda oyuncu bulunur. Ayrıca Dr. Driving oyunu cihazınızda yalnızca 12MB yer kaplamaktadır. 4.1 ve üzeri Android sürümleri ile uyumlu olan oyun, cihazınızın yavaşlamasına neden olmaz. Donma, ısınma gibi sorunlara neden olmaksızın uzun süre oynamanız mümkündür.

Koreli oyun yapımcıları tarafından geliştirilen Dr. Driving Android simülasyon oyununun mantığı, size verilen görevleri tamamlamaya dayanmaktadır. Öncelikle alıştırma modunda oynayarak direksiyon hakimiyetinizi geliştirebilirsiniz.

Dr. Driving APK Android oyununda çok sayıda araç bulunmaktadır. Yeni arabalar satın almak içinse size verilen görevleri tamamlamanız gerekmektedir. Ne kadar çok görev tamamlarsanız o kadar fazla araba alacak para kazanabilirsiniz. Ancak unutmamalısınız ki görevleri tamamlarken aracınızın hasar alma riski de bulunur. Eğer aracınız hasar alırsa oyun sonrasında tamir ettirmek için para harcamanız gerekecektir.

Dr. Driving APK indir

Dr. Driving Android APK sürümünü mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak 12MB sürümünü indirebilirsiniz. Dr. Driving APK sürümünü indirip 3D çarpıcı grafikleriyle eski atari oyunları hissiyatını yakalayabileceğiniz bir oyun türüdür.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *