Dragon City

Dragon City

Dragon City APK indir, yüzden fazla ejderha türünün bulunduğu Dragon City Android mobil oyununu online oyuncularla karşılaşarak oynayabileceğiniz şehir simülasyonu oyunudur. Dragon City, bir ejderha...

Dragon City APK indir, yüzden fazla ejderha türünün bulunduğu Dragon City Android mobil oyununu online oyuncularla karşılaşarak oynayabileceğiniz şehir simülasyonu oyunudur.

Dragon City, bir ejderha oyunu olup genellikle 15 yaşın altındaki oyuncuların ilgisini çekmektedir. Dünyada 8 milyon kişi tarafından oynanan oyun bu zamana kadar 100 milyondan fazla kişi tarafından yüklenmiştir.

İspanyalı oyun yapımcıları tarafından Barcelona’da geliştirilen oyunu ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz. Oyun içerisinde ise çeşitli alımlar yapmanız mümkündür.

Dragon City Şehir Kurma Oyun Özellikleri

Dragon City oyununda bir ejderha yetiştiricisi olursunuz. Dünyanın çeşitli bölgelerindeki ejderha yumurtalarını topladıktan sonra onlara iyi bakmalı ve yavru ejderhalarınızın doğmasını beklemeleriniz. Daha sonra ejderhalarınız büyürken onları yetiştirmeli ve en iyi ejderha yetiştiricisi olmak için çalışmalısınız.

Dragon City simülasyon oyununda ejderhalarınızı yetiştirirken onlara çeşitli çiftlikler ve yaşam alanları inşa etmeniz gerekecektir. Ayrıca ilerleyen süreçte geliştirdiğiniz ejderhalarınızla birlikte savaşa girebilirsiniz.

Rakiplerinizi yendiğiniz takdirde ekstra puanlar toplarsınız. Bu puanları ise ejderhaları daha da geliştirmek için kullanabilirsiniz. Dragon City şehir simülasyonu oyununu tek başınıza oynayabileceğiniz gibi çeşitli topluluklara katılma imkânınız da bulunur.

Dragon City APK indir

Dragon City Android mobil cihazında APK sürümü 132 MB yer kaplayan oyun kasma, ısınma gibi sorunlara neden olmaz. Dragon City APK oyunu indirip cihazınıza yükleyebilmek için minimum 4.4 Android sürümüne ihtiyaç duyarsınız.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *