Draw Bridge Apk indir
Draw Bridge Apk indir

Draw Bridge Apk indir

Draw Bridge APK indir, Android cihazlara indirip oynanabilen Draw Bridge oyunu APK indirin. Arabanızın gidecek yolunu çizerek ilerlediğiniz bulmaca oyunudur. Draw Bridge APK...

Draw Bridge APK indir, Android cihazlara indirip oynanabilen Draw Bridge oyunu APK indirin. Arabanızın gidecek yolunu çizerek ilerlediğiniz bulmaca oyunudur.

Draw Bridge APK Android oyunu içerisinde sarı arabanızla karşıdan karşıya geçebilmek için karmaşık bulmacaları çözerek ilerleyin. Oyun içerisinde arabanızın gidecek yolunu kendiniz çizerek geçmesini sağlıyorsunuz.

Draw Bridge APK indir ve Android Oyunu Nasıl Oynanır?

Oyun içerisinde minik bir sarı arabanız bulunmaktadır. Bu arabanıza gidecek yolu kendiniz çizerek geçmesini sağlıyorsunuz. Draw Bridge APK Android oyunu finiş çizgine ulaştıkça yeni bir seviyeye geçiyorsunuz. Kiremitten yollar ve karşınıza çıkan engelleri aşmaya çalışın.

Draw Bridge APK Android oyununda arabanızı karşıdan karşıya geçebilmesi bir hayli zor. Bulmacaları çözmek tamamen sizi ellerinize ve kontrolünüzdedir. Android telefon ve tabletlerinize APK oyun dosyasını ücretsiz indirip hemen oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Draw Bridge Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.eurekastudio.drawbridge&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *