e-Devlet Kapısı
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciT.C Bakanlığı
  • DilTürkçe
  • Boyut36.6 MB
  • Versiyon1.0

e-Devlet Kapısı

e-Devlet Kapısı, e-devlet (e-imza) kimlik kartı uygulaması indir. T.C Ulaştırma, Denizcilik, Haberleşme Bakanlığı tarafından sunulan resmi e-devlet uygulaması android apk, iOS ve WinPhone...

e-Devlet Kapısı, e-devlet (e-imza) kimlik kartı uygulaması indir. T.C Ulaştırma, Denizcilik, Haberleşme Bakanlığı tarafından sunulan resmi e-devlet uygulaması android apk, iOS ve WinPhone platformalarında kullanabilirsiniz.

Bilgisayarımızı açmadan e-Devlet şifrenizi girip ve mobil imzanızı kimlik kartı uygulamasına kolaylıklar erişim yapabilirsiniz. e-Devlet kapısı uygulamasına giriş yapmak için TC kimlik ve e-Devlet şifrenizi kullanarak mobil imzanızla giriş yaparak kullanabilirsiniz.

e-Devlet Kapısı ile Neler Yapılır

e-imza kimlik kartı uygulaması sayesinde adli sicil kaydı sorgulama, IMEI sorgulama, numara taşıma, numara sorgulama, üzerinize kayıtlı hatları öğrenebilme işlemlerini gerçekleştirebiliyoruz. Ayrıca e-Devlet kapısı ile 4A – 4B detaylı hizmet görüntüleme, aile sağlık ocağı hekimini öğrenebilme, trafik cezası sorgulama ve sınav sonuçlarını öğrenme işlemlerinizi gerçekleştirir.

e-Devlet Kapısı yeni sürümü ile bilgilere tek seferde ulaşamam gibi sorunları ortadan kaldırmıştır. Her geçen gün daha iyi bir sistemle sorunsuz kullanım sunmaktadır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar
  1. Elif Cemile ERTEKİN

    KOSGEB Bünyenizde açtığınız kursa kayıt oldum ve belgemi aldım.işyerimi açtım ve yaklaşık 10 aydır işletmekteyim.KOSGEB hibe ve kredi imkanlarından faydalanmak istiyorum