Bedava Program Oyun indir yukle

e-Devlet Kapısı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Ver)
Loading...
Kullanım : Ücretsiz
Dil :
Dosya Boyutu : 36.6 MB
Üretici : T.C Bakanlığı
Güncelleme : 10 ay önce
İşletim Sistemi : Android/ iOS iPhone iPad

e-Devlet Kapısı, e-devlet (e-imza) kimlik kartı uygulaması indir. T.C Ulaştırma, Denizcilik, Haberleşme Bakanlığı tarafından sunulan resmi e-devlet uygulaması android apk, iOS ve WinPhone platformalarında kullanabilirsiniz.

Bilgisayarımızı açmadan e-Devlet şifrenizi girip ve mobil imzanızı kimlik kartı uygulamasına kolaylıklar erişim yapabilirsiniz. e-Devlet kapısı uygulamasına giriş yapmak için TC kimlik ve e-Devlet şifrenizi kullanarak mobil imzanızla giriş yaparak kullanabilirsiniz.

e-Devlet Kapısı ile Neler Yapılır

e-imza kimlik kartı uygulaması sayesinde adli sicil kaydı sorgulama, IMEI sorgulama, numara taşıma, numara sorgulama, üzerinize kayıtlı hatları öğrenebilme işlemlerini gerçekleştirebiliyoruz. Ayrıca e-Devlet kapısı ile 4A – 4B detaylı hizmet görüntüleme, aile sağlık ocağı hekimini öğrenebilme, trafik cezası sorgulama ve sınav sonuçlarını öğrenme işlemlerinizi gerçekleştirir.

e-Devlet Kapısı yeni sürümü ile bilgilere tek seferde ulaşamam gibi sorunları ortadan kaldırmıştır. Her geçen gün daha iyi bir sistemle sorunsuz kullanım sunmaktadır.

indirvip.com

>Yorum Yaz