Extreme Car Driving Simulator Apk indir
Extreme Car Driving Simulator Apk indir

Extreme Car Driving Simulator Apk indir

Extreme Car Driving Simulator APK indir, Android yarış oyunu gerçekci fizik motoru ile en iyi araba simülatörüdür. Lüks yarış spor arabalar mevcuttur. Extreme Car Driving...

Extreme Car Driving Simulator APK indir, Android yarış oyunu gerçekci fizik motoru ile en iyi araba simülatörüdür. Lüks yarış spor arabalar mevcuttur.

Extreme Car Driving Simulator APK, Android cihazlarda kullanılabilen bir araba yarışı oyunudur. Süper lüks araçların yer aldığı oyun 2014 yılında dünyanın en iyi simülasyon oyunu seçilmiştir.

Extreme Car Driving Simulator Yarış Oyunu Özellikleri

Gerçek araç motorlarının ses kayıtları ile geliştirilen oyun yüksek görüntü kalitesi ve gerçekçi grafikleri ile dikkat çekmektedir. Oyun grafikleri ve ses efektleri ile birlikte gerçekçi bir oyun deneyimi yaşamanız mümkündür. Extreme Car Driving Simulator APK Android oyununda kuralları bir kenara koyabilirsiniz. Şehrin kural tanımaz yarışıcısı olabilir ve hız sınırına takılı kalmadan oyuna devam edebilirsiniz.

Oyuna başlarken onlarca farklı araba arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Arabanızın rengi ve özelliklerini kişisel tercihleriniz doğrultusunda belirlemeniz mümkündür. Daha sonra size verilen görevleri başarılı bir şekilde tamamlarken puanınızı yükseltmeniz beklenmektedir. Extreme Car Driving Simulator Android APK oyunu dokunmatik oklarla rahatlıkla yönlendirmeniz mümkündür. Farklı haritalar üzerinde oynayabileceğiniz oyunun değişik zorluk dereceleri bulunur.

Extreme Car Driving Simulator APK Android indir

Dünyada 3,5 milyon oyuncu tarafından oynanan Extreme Car Driving Simulator APK Android oyununu yükleyebilmek için cihazınızın Android sürümünün en az 4.4 olması gerekmektedir. Cihazınızda kaplayacağı hafıza ise 69 MB olarak bilinmektedir.

Extreme Car Driving Simulator Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.aim.racing&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *