Family Island APK indir
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciMelsoft Games Ltd
  • DilTürkçe
  • Boyut93M
  • Versiyon2022152.0.16771
Family Island APK indir

Family Island APK indir

Family Island – Çiftlik oyunu macerası APK indir, Android tarım çiftlik 2022 oyununda modern teknolojisiz çiftçilik yapın. Family Island ıssız adada geçiyor. Family Island –...

Family Island – Çiftlik oyunu macerası APK indir, Android tarım çiftlik 2022 oyununda modern teknolojisiz çiftçilik yapın. Family Island ıssız adada geçiyor.

Family Island – Çiftlik oyunu macerası APK teknoloji, modernlik olmadan yaşamaya çalışan bir grup aileyi konu alan oyun uygulamasıdır. Son Sürüm 2022 çiftlik oyun içerisinde Taş Devri ilkel dünyası ele alınmıştır. 4 kişilik bir aile uzak bir adada mahsur kalmıştır. Ailenin daha önceden yaşadığı şehir volkanik patlama sebebiyle tamamen yok olmuştur. Ardından aile kendilerini geliştirerek hayatta kalmaya çalışır.

Family Island – Çiftlik oyunu macerası APK indir

Family Island- Çiftlik oyunu macerası APK Android oyunu sayesinde çocuklar taş devri çağının macerasını yaşatır. Oyun içerisinde harika antik teknolojiler ve yaratıcı aletler kullanarak bir çiftliği en baştan yaratıp buradan tarım yapmaya başlanır. Bu tarım içerisinde ise keşif yapılır. Yeni adalar keşfedilir ve yeni teknolojik aletler üretilmeye başlanır. Issız adaya düşen bu aileye en baştan bir aile çiftliği yaratılmalıdır. Diğer karakterler le takas yapmak için ekinler yetiştirilmelidir.

Aynı zamanda kullanışlı aletlerle birlikte ve binalar yapılmalıdır. Family Island APK Android oyununda çiftliği daha da güzelleştirmek için çeşitli dekorasyon ürünleriyle süslenir. Ada içerisinde yer alan aile daha yakından tanınmalı ve heyecan verici görevler yerine getirilmelidir.

Family Island Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.MelsoftGames.FamilyIslandFarm&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *