Firefox Son Sürüm

Firefox Son Sürüm

Firefox Son Sürüm indir, İnternet tabiri yenilik demek oldu ve Firefox internet tarayıcısı, internet kullanıcılarımız için, çok daha güvenli, çok daha hızlı ve...

Firefox Son Sürüm indir, İnternet tabiri yenilik demek oldu ve Firefox internet tarayıcısı, internet kullanıcılarımız için, çok daha güvenli, çok daha hızlı ve ve çok daha yenilenebilir isteğe göre tarayıcının teması değiştirilebilir.İnternet tarama yani web tarama deneyimini kullanıcılarına en iyi ve en kolay şekilde sunabilmek için bir çok özellik ve yenilik sunmaktadır.

Mozilla Firefox 19.0 Ekran Görüntüsü

Mozilla firefox 19.0 indir

Mozilla Firefox 19.0 Kullanıcı Deneyimleri Firefox için özellik artırmalar yani geliştirmeler internet üzerinde yani web üzerin kolay olan en güzel tarama özelliğini kullanıcılara sunar. Firefox 19.0 bir çok özelliklerinden bir yeni özelliği ise Firefox akıllı konum çubuğu “Awesome Bar” dır. Awesome Bar ise kullanıcı tercihlerini daha çabuk adapte eder ve zamanınızı internet üzerinde daha iyi kullanmanıza yardımcı olur.

Perfonmans hızı Firefox 19.0‘ ı Gecko üzerine kurulmuş olup yani gecko üzerine inşa edilmiştir. Peki gecko ne işe yarar? Gecko kişisel kullandığımız dosyalara daha kolay ulaşmamızı internet üzerinde olduğunda çok daha hızlı bir şekilde hareket etmemizi sağlar.

Mozilla Firefox 19.0 Güvenlik: Peki Firefox güvenliği ne derece üst düzeyde. Firefox güvenliği gün geçtikte dahada artırıyor.Özel eklenti dosyalarıyla bunu anlamamızı daha da kolaylaştırıyor.Peki bu eklentileri nedir. Firefox’un üretmiş olduğu malware ve phishing isimli güvenliği sağlayan programdır. Malware programı güvenliği olduğundan çok daha fazla üst düzeye çıkartmakta olup başta casus virüsler,solucanlar,turuva atları’nı bilgisayarımızı korumaya yardımcı olmaktadır.

Mozilla Firefox 19.0 Özelleştirme Yenileme: Herkes farklı internet kullanma yapısına sahiptir. Herkesin farklı farklı şeyleri sevme özelliği vardır. Bu yüzden Firefox’un kullanıcıları için geliştirmiş olduğu 5.000’in üzerinde eklenti ve tarayıcı özelleştirmeleri bulunmaktadır. Firefox eklentileri temalarını firefox sitesinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Mozilla Firefox 19.0 güncellemesi sonrasında gelişen özellikler ise şunlardır:

Mozilla Firefox 19.0 Kolay Düzenlenebilir Sekmeler Özelliği

Firefox 19.0 özelliğinde bulunan internette sörf yaparken kolay taşınabilir aktif ve hızlı bir şekilde kolaylık sağlayan sekmeyi sürükle bırak, ve ikonların çok daha az bir yer kaplamasıyla daha kolay bir çalışma sunmamızı sağlamaktadır.

Mozilla Firefox 19.0 Gurublanabilir Sekme Özelliği

Mozilla Firefox 19.0 tarayıcısıyla sekmeleri belli guruplara ayırmak isteyebilirsiniz. Böylelikle sekmeler arasında daha hızlı geçiş yapmanızı sağlar.Ve sekmeler arasında erişmek istediğiniz siteye kolaylıkla girmenizi sağlar.

Mozilla Firefox Sync ile Senkronizasyon özelliği

Mozilla Firefox daha önce üretilen sürümden farklı olarak içine entegre edilen özellikleri arasında geçmiş,sekmeler,yer imleri, parolalar ve telefon cihazları dahil olmak üzere sahip olduğunuz tüm cihazlar teknolojik aletler senkronize edebilir.

 

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar
  1. dessas

    konu muhteşem bir şekilde anlatılmış zaten.. önceden hep explorer kullanıyordum arkadaşlarım firefox’ kullanmamı ve programın çok hızlı bir şekilde internette gezinmeme yardımcı olacağını ve bir çk özelliği olduğu söyledi çok süper bir kon olmuş teşekkürler link sağlam