Safari Browser Türkçe indir
Safari Browser Türkçe indir

Safari Browser Türkçe indir

Safari Browser Son Sürüm Türkçe indir Safari Tarayıcı indir, Windows 10 ve Mac için ücretsiz web tarayıcı pop-up bloklama, içerik arama, sekmeli gezinti...

Safari Browser Son Sürüm Türkçe indir

Safari Tarayıcı indir, Windows 10 ve Mac için ücretsiz web tarayıcı pop-up bloklama, içerik arama, sekmeli gezinti yap. Safari görsel tasarımıyla biz kullanıcıların gözlerini doldurmaktadır. Safari Browser internetin ilk çıktığı sıralarda tarayıcılar sadece internet için tasarlanmakta idi. Ama serbest bırakıldı ve internet aleminin de gelişmesi üzerine teknolojininde günden güne gelişmesi üzerine tarayıcılarında bir çok çeşitleri yan sürümleri çıktı. Özellikle bu yeni çıkan sürümlerde öncelik olarak tercih edilen tasarım ve kullanışlı olması. Safari web tarayıcıları sofistike tasarım öğelerini tanıtmış bulunmaktadır. Kullanımı kolaydır. Safari hemen yolunuz üstündedir yolunuzumu kaybettiniz Safari internet tarrayıcısı sizlere yardımcı olur ve zahmetsizce siteden siteye gitmenizi sağlar.

Safari Browser indir

Safari web tarayıcı programı daha çok tarama değil tarayıcının ne olduğunu en güzel şekilde vurgulamak için tasarlanmıştır. Safari Tarayıcı son derece yüksek piksellerde çalışma özenini gösterir.Safari de durum çubuğunda istediğiniz bütün yönlendirmeleri zahmetsizce kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Web sitelerini daha geniş bir açıda açar ve daha rahat bir şekilde görüntüyü almanıza yardımcı olmaktadır. Safari web tarayıcısı gerçekten geniş çapli bir yazılıma ev sahipliği yapmaktadır. Safari sadece web sitelerinizde gezmenizi internetin tadını çıkartmanızı sağlar.

Safari Tarayıcı Türkçe ve Son Sürüm

Safari Browser Windows 10 ve Mac işletim sistemlerinde kullanılmaktadır. Web tarayıcınızla gezmekte olduğunuz web sayfalarını mı unuttunuz safari en kısa sürede geçmişte gezdiğiniz siteleri bulmanıza yardımcı olur. Hızlı bir sketchiest tarama terimleri kullanarak siteleri bulmak için tam geçmişi arama butonuna tıklayarak istediğiniz siteleri geçmişte ziyaret etmiş olduğunuz siteleri bulmanıza yardımcı olur. Bu yeni özellikleri en tarayıcı olduğunu göstermektedir.

Dünyanın en hızlı tarayıcısı olma özelliği taşımaktadır safari son derece hızlıdır. Makinanızı ve sizi bayan hiç bir zaman üzmez çok hızlı bir şekilde çalışır ve bilgisayarınızın belleğini şişirmez. En son haberleri almak arama sonuçlarını en yüksek düzeyde görebilmek için safari son sürüm türkçe indirin değerli kullanıcılarımız. Safari web tarayıcısı asla ücrete tabii tutmaz sizleri.

 • safari tarayıcı indir
 • safari indir
 • safari browser indir
 • safari türkçe indir
 • safari download
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar
 1. Kara Çiftçi

  Program bir harika. Fakat türkçe bir kullanım kitapçığı da olmalı . Paralı ya da değil, önemi yok kuşkusuz. Ama verimli kullanım için kitapçık şart.

 2. emin gultekin

  Bu tarayıcının türkce versiyonu yokmu