Free Store APK
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciFuture Evolution
  • Dilİngilizce
  • Boyut2.2M
  • Versiyon1.0

Free Store APK

Android Free Store Apk indir, ücretsiz Android oyun ve uygulamaları ücretsiz Free Store Android market uygulaması üzerinden indirebilirsiniz. Free Store Apk, android işletim sistemli telefonlarda...

Android Free Store Apk indir, ücretsiz Android oyun ve uygulamaları ücretsiz Free Store Android market uygulaması üzerinden indirebilirsiniz.

Free Store Apk, android işletim sistemli telefonlarda en çok kullanılan uygulamalardan birisidir. Google Play’de ücretli olarak satılan uygulamaların ücretsiz versiyonlarını sunmaktadır.

Free Store Android APK indir

Uygulamanın Free Store APK dosyasını indirdikten sonra birkaç dakika içerisinde kurabilir ve ücretli uygulamaları ücretsiz kullanmanın tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Ücretsiz Android Market Free Store uygulamasını açtıktan sonra Google Play uygulamasına girebilir ve ücretli uygulamayı bularak paylaşı tıklayabilirsiniz. Paylaşma seçeneği olarak Free Store seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Free Store Android market uygulamasında seçtiğiniz oyun veya uygulamayı indirmek istediğiniz apk Free Store APK üzerinden açılacaktır. Download butonunu tıklayarak uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndirilen uygulama indirilen dosyalar içerisinde yer almaktadır. İndirdiğiniz dosyanın üzerine tıklayarak ücretli uygulamayı telefonunuza kurabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken ise telefonunuzun diğer kaynaklardan uygulama yükleme izin veriyor olmasıdır.

Android yardımcı araçlar kategorimiz içerisinde Android için gerekli uygulamalar, özel modlar, android market uygulamaları, hızlı dosya aktarma ve çoklu hesap açma uygulamalarını bulabilirsiniz. Android yardımcı araçlar kategorisine buradan giriş yapabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *