Garena Free Fire
Garena Free Fire

Garena Free Fire

Garena Free Fire APK indir, en iyi hayatta kalma savaş oyunu olan battle royale Garena Free Fire oyununda 4 kişilik takımlarla sesli sohbet...

Garena Free Fire APK indir, en iyi hayatta kalma savaş oyunu olan battle royale Garena Free Fire oyununda 4 kişilik takımlarla sesli sohbet ile 10 dakikalık gerçek oyuncularla savaşıyorsunuz.

Garena Free Fire, bir hayatta kalma oyunu olup aksiyon kategorisinde yer almaktadır. 500 milyondan daha fazla kişi tarafından denenmiş ve dünyadaki en popüler oyunlardan birisidir. Oyunun cihazınızda kaplayacağı yer cihazınızın özelliğine göre değişiklik göstermektedir. İhtiyaç duyacağınız en düşük Android sürümü ise 4.1’dir.

Garena Free Fire oyunu özellikleri

Garena Free Fire oyununda oyuncuların beklentileri doğrultusunda sık sık güncellenerek eğlencesi arttırılan oyunda eller 10 dakikalıktır. Bu sayede kısa boş zamanlarınızı da değerlendirmeniz ve günün stresini ara vererek rahatlamanız mümkün olur.

Oyun başlangıç noktasını dilediğiniz şekilde seçme imkânınız bulunmaktadır. İstediğiniz noktaya paraşütsüz şekilde gönderildikten sonra hayatta kalmak için elinizden geleni yapmanız gerekecektir. Bu noktada doğal bitki örtülerinin yanı sıra sahip olduğunuz ekipmanlardan da faydalanabilirsiniz.

Arazi üzerinde çeşitli silahlar bularak bunlarla düşmanlarınızı öldürebilirsiniz. Düşmanlarınızın aksesuarları ve ekipmanlarını toplama imkânınız da bulunmaktadır. Ancak bu noktada uçaklardan bırakılan kutulara dikkat etmelisiniz. Karşınıza ekipmanların yanı sıra bombalar da çıkabilir.

Sesli sohbet özelliği ile sosyalleşme imkânı da sunan oyunda 4 kişilik takımlar oluşturabilirsiniz. Garena Free Fire ücretsiz indirip çevirimiçi oyunculara karşı hayatta kalma mücadelesi verdiğiniz aksiyon dolu savaş oyunudur.

Garena Free Fire apk ücretsiz indir

Uçsuz bucaksız bir haritada gerçek oyunculara karşı kendi takımınızla savaşlara katıldığınız hayatta kalma oyunudur. Garena Free Fire APK dosyasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirip oynayabilirsiniz. Kolay arayüzü ve akıcı oyun grafikleriyle Garena Free Fire ücretsiz indirebilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *