Google E-Tablolar indir
Google E-Tablolar indir

Google E-Tablolar indir

Google E-Tablolar APK indir, Google tarafından geliştirilen Android tablo oluşturma, dosyaları düzenleme, e-tablo üzerinde çalışma ve grafikleri görüntüler. Google e-tablolar APK,  Google drive ile birlikte...

Google E-Tablolar APK indir, Google tarafından geliştirilen Android tablo oluşturma, dosyaları düzenleme, e-tablo üzerinde çalışma ve grafikleri görüntüler.

Google e-tablolar APK,  Google drive ile birlikte ücretsiz, web tabanlı elektronik tablo uygulamasıdır. Uygulama masaüstüne indirilebildiği gibi Google E-Tablolar APK sürümü ile de mobil cihazlara indirilmesi mümkündür. Bu uygulama içerisinde slaytları, dokümanları ve formları barındırmaktadır.

Birçok yönden kullanıcılarına kolaylık sağlamaktadır. Tablo oluşturma uygulaması aynı zamanda birden fazla dosyanın düzenlenmesini ve dosyalar içinde inceleme yapılmasına olanak tanır. Bununla birlikte farklı türde bulunan bilgilerin düzenlenmesi, düzenlenen bilgilerin kayıt edilmesi konusunda da kolaylık sağlamaktadır. Tablo üzerinde yapılan değişiklikler ve revize işlemleri, hızlı ve basit bir şekilde kontrol edilebilmektedir.

Google E-Tablolar APK indir ve Uygulamasının Özellikleri Nelerdir?

Google E-Tablolar APK kullanıcılarına kullanım kolaylığı sağlamakla birlikte birçok özellik sunmaktadır. Uygulamanın özelliklerinden bahsedilecek olursa;

  • Uygulama birden fazla dosyanın ortak bir şekilde diğer kullanıcılar tarafından düzenlenmesine olanak sağlamaktadır. Birden fazla kişi tek bir belge üzerinde işlem yapabilir.
  • Uygulamada yer alan keşfedin özelliği ile birçok özellik yeniden keşfedilebilmektedir. Bu platform kendini düzenli olarak günceller.
  • APK sürümü sayesinde e-tablolar çevrimdışı olarak düzenlenebilmektedir.
  • Uygulama birden fazla dosya biçimini desteklemektedir.
  • Google E-Tablolar Android
  • Google E-Tablolar indir
  • Google E-Tablolar APK indir

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *