Grand Gangster Miami City Auto Theft Apk indir
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciGameSource
  • Dilİngilizce
  • Boyut75M
  • Versiyon3.5
Grand Gangster Miami City Auto Theft Apk indir

Grand Gangster Miami City Auto Theft Apk indir

Grand Gangster Miami City Auto Theft APK indir, kendi şehrinizi vahşi sokak çetelerinden koruyun. Grand Gangster Miami City Crime mafya ol ve görevleri geç. Grand...

Grand Gangster Miami City Auto Theft APK indir, kendi şehrinizi vahşi sokak çetelerinden koruyun. Grand Gangster Miami City Crime mafya ol ve görevleri geç.

Grand Gangster Miami City Auto Theft APK Android kullanıcıları için ücretsiz bir şekilde oynana bilen nişancı yarış oyunudur. Oyunu oynayan kullanıcılar başkaları tarafından zarar görmeden ona verilen görevi yerine getirmelidir. Aynı zamanda suçlu rolünü de üstlenmelidir. Grafik şiddet ve yoğun olay örgüsü oyunun en öne çıkan iki özelliğidir.

Grand Gangster Miami City Auto Theft APK Özellikleri

Grand Gangster Miami City Auto Theft APK oyunu içerisinde güçlü silahlar edinmek, araba çalmak, yüksek ve hızlı kovalamalar içerisinde polisten ka.mak, araba çalmak gibi çeşitli görevler yer almaktadır. Oyunculara verilen görevler bir süre içerisinde bölünür. Oyuncular ise onlara verilen bu görevleri tamamlarsa çeşitli bonuslar alır. 3 boyutlu bir ortam yaratılmış olan oyunu oynarken adeta kişi kendini karakteri yerine koymaktadır.

Kontrollerin kullanımı çok kolay olduğu için her yaştan insan oynayabilir. Aynı zamanda oyuncunun karakteri isteğine göre kişiselleştirilebilir. Oyun sırasında bisiklet ya da motosiklet gibi çeşitli araçlar da kullanıla bilir. Oyundaki görevler arasında seçim yapılabilmektedir.

Grand Gangster Miami City Auto Theft APK Android indir

Bir tüfekçi gibi ateş ederek kendi şehrinizin sokağında bulunan haydutlarına karşı koruma altına alın. Çok sayıda suçun ve mafya görevlerinin bulunduğu oyunda suçlulara karşı görevlerinizi tamamlayın. Grand Gangster Miami City Auto Theft APK Android oyununda 3D aksiyon dolu dövüş, araç sürüşü ve pazarlıkları tamamlayın. Helikopterle görevlerinizi tamamlayarak haritadaki talimatları tamamlayarak devam edin.

Grand Gangster Miami City Auto Theft Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.grandgangster.crimecity.prisonescape&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *