Granny Chapter Two indir
Granny Chapter Two indir

Granny Chapter Two indir

Granny Chapter Two APK indir, Android arcade türü oyun Granny Chapter serisinin 2. oyunudur. Büyükanne ve büyükbabanın sizi kilitli tuttuğu evden kaçın. Granny Chapter Two,...

Granny Chapter Two APK indir, Android arcade türü oyun Granny Chapter serisinin 2. oyunudur. Büyükanne ve büyükbabanın sizi kilitli tuttuğu evden kaçın.

Granny Chapter Two, Android cihazlar için geliştirilen aksiyon oyunlardan birisidir. Granny serisinin ikinci oyunu olup bu oyunda korkmanız gereken bir büyükannenin yanı sıra büyükbaba da mevcuttur.

Granny Chapter Two APK Android indir

Karakterinizi evine kilitleyen büyükanne, tahmin ettiğinizden de kötü olabilir. Bu nedenle tüm gücünüzle evden kurtulmak için çalışmanız gerekmektedir. Oyunda karakteri dokunmatik sezgisel oklar sayesinde yönetebilirsiniz. Ancak çok dikkatli olmalısınız. Çünkü büyükannenin kulakları fazlasıyla hassastır. Çıkaracağınız en ufak bir ses yakalanmanız neden olabilir. Bu nedenle çevrenizdeki eşyalara çarpıp düşürmemeye özen göstermelisiniz. Ayrıca büyükbaba, büyük anne gibi iyi duymasa da eli fazlasıyla settir. Büyükanne sesi duyduğu takdirde büyükbaba da gelecektir.

Granny Chapter Two APK Android oyununda Büyükanne ve büyükbabadan saklanabilecek farklı yerler arayabilirsiniz. Yatak altı ve gardırop ideal birer seçenek olmakla birlikte farklı alternatiflere de göz atabilirsiniz. Unutmamalısınız ki evden kurtulabilmek için yalnızca 5 gününüz bulunmaktadır.

Şiddet içerikleri nedeniyle çocukların yalnızca yetişkinliklerin izni ile oynaması gereken Granny Chapter Two APK Android oyunu cihazda yaklaşık 90 MB yer kaplamakta olup oldukça seri bir şekilde oynanabilmektedir.

Granny Chapter Two Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dvloper.grannychaptertwo&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *