Growtopia

Growtopia

Android Growtopia APK indir, sandboxı MMO türü macera oyunu olan Growtopia ücretsiz indirin ve şatolar, uzay istasyonları, yapbozlar, zindanlar kısacası ne istersen inşa...

Android Growtopia APK indir, sandboxı MMO türü macera oyunu olan Growtopia ücretsiz indirin ve şatolar, uzay istasyonları, yapbozlar, zindanlar kısacası ne istersen inşa et!

Growtopia, sevilen macera oyunlarından birisi olup oldukça geniş bir yaş grubuna hitap etmektedir. Güne mola vererek stresinizi atmanızı sağlayacak olan oyun basit grafikleri ile ön plana çıkmaktadır. Nostaljik bir görünüme sahip olmasının yanı sıra oldukça seridir.

Growtopia MMO Türü İnşa Oyunu

Fransa’da geliştirilen ve 10 milyonun üzerinde kişi tarafından oynanan Growtopia, oyuncu beklentileri doğrultusunda sık sık güncellemeler almaktadır. Oyuna başlarken öncelikle seçenekler arasından kendinize bir kahraman belirlemeniz gerekecektir. Bu noktada karşınıza pek çok seçenek çıkacaktır. Kraliçe ya da şövalye bunlardan yalnızca bazılarıdır.

Growtopia Android APK oyununda şehrinize çeşitli yapılar inşa etmeniz mümkündür. Bu noktada iş yaratıcılığınıza kalmıştır. Sevdiğiniz çizgi film karelerini dahi inşa etmeniz mümkündür.

Growtopia oyununda tek başınıza yer almak istemezseniz gruplara girebilirsiniz. Klan arkadaşlarınızla sohbet edebilir ve bir taraftan oyunun tadını çıkarırken bir taraftan da sosyalleşebilirsiniz. Gelen düzenli etkinlikler sayesinde oyunun heyecanı hiçbir zaman bitmeyecektir.

Growtopia Android oyununda ekstra olarak mini oyunlar da bulunmaktadır. Bu oyunlar sayesinde yalnızca eğlencenizi arttırmakla kalmazsınız. Aynı zamanda çeşitli ödüller de kazanabilirsiniz.

Growtopia Android APK indir

Kendi özgür karakterini oluşturabilir ve ne isterseniz inşa edebileceğiniz Growtopia APK Android oyununda milyonlarca oyuncuyla birlikte uzak keşiflerine katılabilirsiniz. Üretim ve ticaret yaparak diğer oyunculara yeni öğeler oluştur sat veya takas et.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *