Haberturk TV Apk indir
 • Ücretsiz
 • GeliştiriciCiner Yayın Holding
 • DilTürkçe
 • Boyut9 MB
 • Versiyon4.3.1
Haberturk TV Apk indir

Haberturk TV Apk indir

Habertürk TV APK indir canlı yayın izle mobil uygulaması, Habertürk TV kullanıcılara canlı yayın, son dakika haberleri, video haberler, köşe yazıları, döviz kurları, hava durumu...

Habertürk TV APK indir canlı yayın izle mobil uygulaması, Habertürk TV kullanıcılara canlı yayın, son dakika haberleri, video haberler, köşe yazıları, döviz kurları, hava durumu gibi haberlere ulaşma imkanı sunmaktadır. Türkiye’nin önde gelen haber kanallarından biri olan Habertürk TV’nin mobil cihazlar için tasarlanmış uygulamasıdır.

Ayrıca, kullanıcılar uygulama üzerinden Habertürk TV APK indir programlarını izleyebilir, yayın akışını takip edebilir ve haberleri paylaşabilirler. Habertürk TV mobil uygulaması, hem iOS hem de Android cihazlar için ücretsiz olarak indirilebilir.

Habertürk TV APK indir Canlı Yayın İzleme Uygulaması

Habertürk TV canlı yayın izle mobil uygulamasını kullanmak oldukça basittir. İşte adım adım kullanım talimatları:

 1. Uygulamayı indirin: İlk adım, uygulamayı cihazınıza indirmek olacaktır. Uygulama, hem App Store hem de Google Play Store’da mevcuttur.
 2. Uygulamayı açın: Uygulamayı indirdikten sonra, uygulamayı açın.
 3. Ana sayfayı keşfedin: Ana sayfaya geldiğinizde, Habertürk TV’nin canlı yayınını, son dakika haberlerini ve diğer haber kategorilerini görebilirsiniz.
 4. Haberleri keşfedin: Haberleri okumak için ana sayfada yer alan haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Ayrıca, “Haberler” sekmesine tıklayarak tüm haber kategorilerini görebilirsiniz.
 5. Video haberleri izleyin: Video haberleri izlemek için ana sayfada veya “Video” sekmesindeki video başlıklarına tıklayabilirsiniz.
 6. Köşe yazılarını okuyun: Köşe yazılarını okumak için “Köşe Yazıları” sekmesine tıklayabilirsiniz.
 7. Programları takip edin: Habertürk TV APK canlı yayın izleme uygulaması ile programlarını takip etmek için “Programlar” sekmesine tıklayabilirsiniz. Burada, programların yayın saatlerini ve konularını görebilirsiniz.
 8. Canlı yayın izleyin: Canlı yayın izlemek için ana sayfada yer alan “Canlı” butonuna tıklayabilirsiniz.
 9. Ayarları yapılandırın: Uygulama ayarlarını yapılandırmak için “Ayarlar” sekmesine tıklayabilirsiniz. Burada, uyarıları yönetebilir, dil seçimini değiştirebilir ve diğer ayarları yapılandırabilirsiniz.

Habertürk TV mobil uygulamasını kullanarak son dakika haberlerini takip edebilir, video haberleri izleyebilir, programları takip edebilir ve canlı yayınları izleyebilirsiniz.

Haberturk TV Apk indir

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *