Hotels.com Otel Rezervasyonu
Hotels.com Otel Rezervasyonu

Hotels.com Otel Rezervasyonu

Hotels.com APK indir,  son dakika otel ve seyehat rezervasyonu uygulaması olan Hotels.com otel rezervasyonunu filtreleme özelliği ile fırsat ve kampanyalardan faydalanarak yurt içi ve yurt...

Hotels.com APK indir,  son dakika otel ve seyehat rezervasyonu uygulaması olan Hotels.com otel rezervasyonunu filtreleme özelliği ile fırsat ve kampanyalardan faydalanarak yurt içi ve yurt dışı otel rezervasyonu yapabilirsiniz.

Hotels.com, sevilen rezervasyon uygulamalarından olup tatil planlama sürecinde en büyük yardımcılarınızdan birisi olacaktır. Seyahatiniz esnasında kalacağınız tesise karar verme sürecinizi kolaylaştıracak olan bu uygulamayı kullanabilmek için Hotels.com otel rezervasyonu Apk dosyasını indirip kurulumu tamamladıktan sonra bir hesap tanımlamanız gerekmektedir.

Hotels.com Otel Rezervasyonu Özellikleri

Kalacağınız tesise karar verirken seyahat edeceğiniz şehir ve bölgeyi seçmelisiniz. Karşınıza çıkan tesisler arasında seçim yaparken filtreleme özelliğinden faydalanabilirsiniz. Bu sayede tam istediğiniz gibi bir konaklama seçeneğine ulaşmanız oldukça kolay olacaktır. Tek tık ile rezervasyonunuzu gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır.

Hotels.com otel rezervasyonu uygulaması sayesinde dilediğiniz zaman rezervasyonunuz üzerinde değişiklikler yapmanız ya da iptal etmeniz mümkündür. Ayrıca bu uygulama sayesinde kalacağınız yere minimum %10 oranında daha az ücret ödemeniz mümkündür.

Eğer son anda karar verdiğiniz bir seyahat varsa “bu geceki fırsatlar” özelliğinden faydalanabilirsiniz. Bu sayede oldukça uygun fiyatlarla konaklama yapmanız mümkün olacaktır.

Hotels.com üzerinden yapmış olduğunuz rezervasyonlar sonra puan toplarsınız. Bu puanlarla ise ücretsiz konaklama hakkına sahip olursunuz. Ayrıca yurt dışı seyahatlerinizde pasaport kontrolü esnasında Hotels.com rezervasyon belgenizi gösterebilirsiniz.

Hotels.com Otel Rezervasyonu APK indir

Hotels.com Otel Rezervasyonu Android uygulaması üzerinden yaptığınız rezervasyonlardan puan toplayarak konaklama ücretini bedavaya getirebiliyorsunuz. Hotels.com Otel Rezervasyonu APK sürümü Android telefon ve tabletlerde 29 MB hafızada yer kaplayan otel uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *