Instagram için Video indirme Apk indir
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciVideo Downloader & Video Saver
  • DilTürkçe
  • Boyut11.7M
  • Versiyon1.31.8
Instagram için Video indirme Apk indir

Instagram için Video indirme Apk indir

Instagram için video indir APK indir, Android Instagram story, fotoğraf ve videoları indirin. Instagram video indirme uygulaması IG ve reels videolarını indir. Instagram için Video...

Instagram için video indir APK indir, Android Instagram story, fotoğraf ve videoları indirin. Instagram video indirme uygulaması IG ve reels videolarını indir.

Instagram için Video indirme Apk, Android işletim sistemine sahip olan tablet ya da telefonlar için geçerli olan bir uygulamadır. Ücretsiz bir şekilde kullanılabilen bu uygulamanın birden fazla özelliği vardır. Bu sebeple Instagram kullanıcıları tarafından oldukça fazla kullanılan uygulamalardan biri haline gelmiştir.

Instagram için video indirme, story indirme APK Özelliği

Instagram için Story Video indirme Apk indir Android pek çok özelliğe sahiptir. Instagram üzerinden hikaye, post, video ve reels gibi paylaşımları ücretsiz bir şekilde indirilebilmektedir. Instagram’da fotoğrafların ekran kaydı alınabilse de ekran kaydı yüzünden kalitesi düşmektedir. Fakat bu uygulama sayesinde tüm paylaşımlar kısa bir süre içerisinde indirilebilir. Dahili oynatıcı da bu uygulama tarafından oynatılabilir.

Galeride yer alan IG videoları, reels videoları ve normal videolar da çevrimdışı bir şekilde oynatılabilmektedir. Aynı zamanda videolar yeniden adlandırılabilmekledir. Bu uygulama sadece video indirme uygulaması değildir. Aynı zamanda uygulama içerisinde başlık ve hashtag kopyalama desteği de bulunmaktadır. Neredeyse tüm video formatlarını da desteklemektedir.

Instagram için Video indirme Apk Android indir

Çevirimdışı oynatmak istediğiniz IG videoları, story (hikayeleri) ve fotoğrafları indirme uygulamasıdır. Instagram için video indir APK Android telefon ve tabletlere ücretsiz indirip insta videolarını ve fotoğraflarını iki adımda kolayca indirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken videoların ve fotoğrafların bağlantı adresini kopyalayıp siteye yapıştırın ve indir butonuna tıklayarak indirebilirsiniz.

Instagram için Video indirme Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=instasaver.instagram.video.downloader.photo&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *